Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Etui iPhone 12 i Szkła Spigen

( ilość produktów: 19 )
etui iphone 12

Tu stworzysz zestaw ochronny dla Twojego Apple iPhone 12. Znajdziesz odpowiednie etui iPhone 12 Spigen i dopasowane do niego szkło hartowane lub folię ochronną. Takie połączenie: case + szkło, zagwarantuje Ci wiele dni sprawności telefonu. Ponadto, Spigen iPhone 12 gwarantuje, że będą to akcesoria wysokiej jakości, które przysłużą się bezpieczeństwu Twojego telefonu na długi czas.

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Doczekaliśmy się. Sezon na iPhone'a, czyli ten magiczny okres, w którym Apple ogłasza swoje długo oczekiwane flagowe urządzenia, właśnie nadszedł. Modele etui iPhone 12 Spigen, iPhone 12 Pro, 12 Pro Max i 12 Mini ożywiają klasyczny design Apple bazujący na kwadratowych krawędziach, jednocześnie ulepszając najnowsze smartfony o rewolucyjną technologię 5G.

Etui iPhone 12 od Spigen i Szkło hartowane do telefonu Apple

Sposobów na zabezpieczenie telefonu może być kilka: zakup etui, szkła, użycie pancerza lub trzymanie iPhone'a 12 w sejfie. Oto kilka pomysłów, żeby nie zniszczyć urządzenia w pierwszym tygodniu użytkowania. Jednoznacznie i ostatecznie stwierdzamy, że najrozsądniejszą i najskuteczniejszą metodą jest użycie akcesoriów ochronnych.

Etui iPhone 12 Spigen 

Na przeciw tym potrzebom wyszła marka Spigen, która stworzyła linię etui iPhone 12 i szkieł hartowanych. Etui Spigen iPhone 12 odznacza się dwiema najważniejszymi cechami: wytrzymałością i świetnym wyglądem. To oczywiste, że od case'a Spigen wymagamy zabezpieczenia telefonu przed uszkodzeniami - i to otrzymujemy. Trwałe materiały odporne na zmianę kształtu, odbarwienia i zarysowania. Etui iPhone 12 Spigen niełatwo uszkodzić. 

Ale to funkcja podstawowa. Wybierając obudowę Spigen do Apple iPhone 12, wymagamy więcej. Ma nie tylko chronić, ale i prezentować się perfekcyjnie. I to jedna z mocnych stron marki Spigen. Dba o każdy szczegół, uwzględniając funkcjonalność np. matowy materiał z mikro wzorami stabilizujący ułożenie telefonu w dłoni. Nie zapomina o stylu: nowoczesne wykończenie i minimalistyczne formy tworzą ponadczasowy charakter etui iPhone 12 Spigen. Więcej informacji przeczytasz na naszym blogu: Zestawienie najlepszych etui Spigen do iPhone 12.

Szkła iPhone 12 Spigen 

Nieodłącznym elementem zestawu ochronnego do iPhone 12 jest szkło Spigen. Ta wyjątkowo cienka i w stu procentach przejrzysta powłoka pokrywająca cały ekran iPhone 12. Przylega do wyświetlacza, nie wpływając na kolory ani jakość obrazu. Prosty montaż szkła iPhone 12 Spigen pozwala uniknąć powstania pęcherzyków powietrza na powierzchni ekranu. Sprawia to, że widoczność ekranu jest idealna. Szkła hartowane są przystosowane do "pracy" w trudnych warunkach - odpierają ataki na poziomie 9H.

Szkła hartowane Spigen i folie ochronne to najlepsze akcesoria zabezpieczające telefon przed nieprzewidzianymi wypadkami. Przed upuszczeniem telefonu i stłuczeniem szybki. Spigen iPhone 12 Glas chroni przed porysowaniem wyświetlacza wskutek przesunięcia lub ułożenia telefonu na płaskiej, lub chropowatej powierzchni. Pomoże także, gdy włożysz telefon do torby lub plecaka pełnej innych, nawet ostrych przedmiotów. Efektów każdej z tych sytuacji można uniknąć, używając szkła hartowanego do iPhone 12.

W naszym sklepie znajdziesz także ofertę etui iPhone 12 Pro, etui iPhone 12 Mini, etui iPhone 12 Pro Max.

pixel