Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Magsafe iPhone 12 Pro Max Etui i Akcesoria Spigen

( ilość produktów: 16 )
spigen magsafe iphone 12 pro max

Znajdziesz tu wiele akcesoriów Spigen do Twojego iPhone'a 12 Pro Max. Przede wszystkim te, współpracujące z technologią MagSafe. Oferujemy etui z MagSafe iPhone 12 Pro Max, magnetyczne uchwyty na telefon Spigen oraz podstawki i stojaki, stabilizujące pozycję urządzenia Apple. Możesz wybrać także Portfel MagSafe, czyli niewielką kieszonkę dołączaną do etui MagSafe. Umieścisz w nim kartę, dokument lub banknot. Poznaj całą nasza ofertę akcesoriów Spigen do iPhone 12 Pro Mag z MagSafe!

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui MagSafe do Apple iPhone 12 Pro Max

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości etui MagSafe do iPhone 12 Pro Max, które nie tylko doskonale chronią Twój telefon, ale także są eleganckie i stylowe. Wszystkie nasze etui są kompatybilne z technologią MagSafe, co oznacza, że możesz je łatwo i szybko przymocować do swojego telefonu. Dzięki temu, Twoje urządzenie zawsze będzie bezpieczne i dobrze zabezpieczone. Etui MagSafe iPhone 12 Pro Max są wykonane z trwałych materiałów, które zapewniają długotrwałą ochronę przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Ponadto, oferujemy różne modele i kolory, dzięki czemu możesz wybrać etui, które najlepiej pasuje do Twojego stylu.

Uchwyty MagSafe iPhone 12 Pro Max

Uchwyt na telefon to niezbędny dodatek dla każdego, kto ceni sobie wygodę i funkcjonalność. W naszym sklepie internetowym Spigen.pl oferujemy uchwyty MagSafe iPhone 12 Pro Max, które gwarantują stabilność i bezpieczeństwo Twojego urządzenia podczas korzystania z niego. Dzięki technologii MagSafe, uchwyt łatwo i szybko przyczepisz do telefonu, a silne magnesy zapewnią jego stabilność. Uchwyty MagSafe są niezwykle funkcjonalne - możesz je używać w samochodzie, w domu czy w biurze. Zapewniają one komfort użytkowania i pozwalają na wygodne korzystanie z telefonu, bez obawy o jego upadek czy uszkodzenie.

Ładowarki MagSafe iPhone 12 Pro Max

Ładowarka to nieodłączny element każdego smartfona. W naszym sklepie oferujemy ładowarki MagSafe iPhone 12 Pro Max, które gwarantują szybkie i bezpieczne ładowanie Twojego urządzenia. Dzięki technologii MagSafe, ładowarka łatwo przyczepia się do telefonu i zapewnia stabilne ładowanie, bez obawy o przerywanie procesu. Nasze ładowarki MagSafe są kompatybilne z iPhone 12 Pro Max i zapewniają optymalne ładowanie baterii, dzięki czemu Twój telefon zawsze będzie gotowy do działania. Ponadto, oferujemy różne modele ładowarek, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby i oczekiwania.

Poznaj także inne akcesoria Spigen: iPhone 12 Mini MagSafe, iPhone 12 Pro MagSafe, iPhone 12 MagSafe.

pixel