Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Etui Samsung S22 Ultra i Szkła Spigen

( ilość produktów: 13 )
etui samsung s22 ultra

Szkło Spigen i etui Samsung S22 Ultra w zasięgu Twojej ręki! Wybierz najlepszy case Spigen S22 Ultra spośród najpopularniejszych serii: Ultra Hybrid, Rugged Armor, Neo Hybrid, Liquid Crystal, Liquid Air i ciesz się pełnym bezpieczeństwem swojego telefonu Samsung. Oferujemy także odpowiednio dopasowane, kompatybilne szkło hartowane S22 Ultra, które zabezpieczy również ekran przed zarysowaniem i pęknięciem. Sprawdź!

Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui Spigen S22 Ultra - najlepsze serie 

Marka Spigen słynie ze świetnie wykonanych dopracowanych w każdym calu etui na telefon. Nadąża za pojawiającymi się nowościami także etui Samsung S22 Ultra doczekał się także kompatybilnych etui. To najbardziej znane serie etui:

spigen S22 Ultra Spigen Ultra Hybrid do Samsung S22 Ultra

spigen S22 Ultra Spigen Neo Hybrid do Samsung S22 Ultra

spigen S22 Ultra Spigen Liquid Crystal do Samsung S22 Ultra

spigen S22 Ultra Spigen Rugged Armor do Samsung S22 Ultra

spigen S22 Ultra Spigen Liquid Air do Samsung S22 Ultra

Seria Ultra Hybrid Spigen S22 Ultra

Etui Ultra Hybrid do S22 Ultra to case opierający swą budowę na hybrydowej konstrukcji. Łączy dwa materiały. Elastyczny TPU umożliwiający amortyzację wstrząsów i sprawną obsługę przycisków zewnętrznych. Dzięki niemu etui S22 Ultra łatwo też zdjąć i ponownie nałożyć. 
Drugie tworzywo to twarde i stanowiące stabilizację konstrukcji Poliwęglan. Zapewnia trwałość pokrowca, odporność na zarysowania i wgniecenia. 

Spigen Neo Hybrid S22 Ultra

Etui Spigen S22 Ultra z serii Neo Hybrid dostępne jest w dwóch zestawach kolorystycznych: bordowym, połączonym z jasnymi elementami i w klasycznej czerni. Miękką i przyjemną w dotyku obudowę dopełnia mocna rama z tworzywa, idealnie wpasowując się w ostre krawędzie Samsunga S22 Ultra. 

Spigen S22 Ultra - Liquid Crystal 

Case Liquid Crystal do S22 Ultra Spigen to klasyczna obudowa mająca za zadanie chronić i podkreślać oryginalną sylwetkę telefonu. Liquid Crystal to przezroczyste etui S22 Ultra, idealnie przylegające do telefonu Samsung. Uniemożliwia dostanie się kurzu pod powierzchnię i zarysowanie obudowy. Etui S22 Ultra Spigen chroni przed uszkodzeniem i zarysowaniem smartfonu.

Etui Spigen Rugged Armor do S22 Ultra

Case Spigen S22 Ultra z serii Rugged Armor zapewnia wyjątkową ochronę. To wytrzymałe etui idealnie sprawdza się w trudnych warunkach. Uchroni Samsung S22 Ultra przed skutkami upadków, zamortyzuje wstrząsy i pozostawi telefon w pełni sprawny. Do Spigen S22 Ultra Rugged Armor dołączony jest rysik ułatwiający użytkowanie. Etui jest kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem.

Spigen Liquid Air do S22 Ultra

Etui Spigen Liquid Air S22 Ultra to jeden z bardziej smukłych case'ów naszego projektu. Obudowa zabezpiecza płaską, tylną powierzchnię telefonu oraz boczne krawędzie, okalające ekran. Liquid Air Spigen S22 Ultra na rewersie ozdobione jest mikroperforacjami, ułatwiającymi stabilne ułożenie w dłoni. Pełnią one nie tylko funkcje wizualna, ale i funkcjonalną. Wzór i matowa powłoka zabezpieczają przez wysunięciem się telefonu S22 Ultra z dłoni. 

Szkła Samsung S22 Ultra

Szkła Samsung S22 Ultra marki Spigen to szeroka oferta produktów zapewniających bezpieczeństwo ekranu telefonu. Obsługa funkcji dotykowych wyświetlacza umożliwia korzystanie z najnowszych smartfonów, w tym Samsung Galaxy S22 Ultra. Wybierając marke Spigen, masz kilka możliwości:

  • szkła hartowane S22 Ultra
  • folie ochronne S22 Ultra
  • osłony aparatu S22 Ultra

Każdy z tych produktów zapewnia bezpieczeństwo szklanej powierzchni telefonu. Szkło hartowane Samsung S22 Ultra to najtwardszy produkt, poddany procesowi hartowania, w celu zwiększenia poziomu ochrony. Dzięki zastosowaniu szkła, ochronisz swój telefon przed zarysowaniem wyświetlacza, stłuczeniem szybki, powstaniem pajęczynki oraz odciskami palców.

Folie ochronne S22 Ultra Spigen to elastyczne powłoki, który w bardzo prosty sposób umieścisz na wyświetlaczu telefonu. Zapewnią ochronę przed uszkodzeniem ekranu, zarysowaniem i brudem.

Osłony aparatów S22 Ultra to mniejsze akcesoria, które służą do zabezpieczenia powierzchni aparatów. pokrywają one szkło na obiektywach, uniemożliwiając stłuczenie i zabrudzenie. Dzięki nim Twoje zdjęcia będą wyraźne w każdej sytuacji.

 

Zobacz też naszą ofertę etui Samsung S22 i etui Samsung S22 Plus.

pixel