Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Etui Samsung S23 i Szkła Spigen

( ilość produktów: 29 )
etui samsung s23

Potrzebujesz zabezpieczenia do Twojego Samsunga Galaxy S23? Mamy dla Ciebie dużą ofertę etui S23, szkieł hartowanych, folii ochronnych i innych akcesoriów marki Spigen, które sprawią, że użytkowanie smartfonu będzie jeszcze przyjemniejsze.
Skupiając się na ochronie, największą uwagę przykładamy do etui Samsung S23. To akcesorium zabezpiecza przed skutkami upadków i innymi uszkodzeniami wynikającymi z codziennego użytkowania. Jeśli chodzi o ochronę ekranu telefonu, warto pomyśleć o szkle hartowanym S23 Spigen z serii: Glas.tR EZ FIT, Slim, Neo Flex, czy Optik.tR na aparat.

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui Samsung S23 od Spigen i Caseology

Oferta naszego sklepu, jeśli chodzi o etui Samsung S23 jest bardzo różnorodna. Każdy, kto potrzebuje: ekstremalnej ochrony na telefon, zabezpieczenia średniego stopnia lub tylko cienkiego case'a - znajdzie odpowiedni pokrowiec. Poziom ochrony różni się w zależności od serii. Do najbardziej wytrzymałych należą: Rugged Armor S23, Tough Armor S23, Ultra Hybrid S23. Mniejszy poziom ochrony, ale wyjątkowo smukłe futerały to: Slim Armor oraz Thin Fit. Wiele produktów wcześniej nie wymienionych, a kompatybilnych z Samsungiem S23 oferuje marka-córka, czyli Caseology. Cechuje się wyjątkowo oryginalnymi wzorami, trójwymiarowymi, które sprawdzają się także jako stabilizacja ułożenia telefonu w dłoni.

Oprócz ochrony Spigen i Caseology to również marki, które wyróżnia wysoka jakość. Precyzja wykonania etui na telefon oraz dopracowanie każdego detalu, sprawiają, że do tych akcesoriów wraca się z chęcią. Nie można pominąć aspektu wizualnego. Ogromnymi zaletami etui Samsung S23 Spigen jest wzorowe, minimalistyczne wykończenie. Brak dodatkowych zdobień to zdecydowanie wyróżnik naszej marki. W opozycji do tego powstały case'y S23 Caseology, które pokryte są szeroką paletą barw i wzorów. Dzięki budowie na podstawie konstrukcji Spigen są to równie wytrzymałe, jak i piękne produkty.

Szkło Samsung S23: pełna ochrona ekranu marki Spigen

Poza korpusem zadbaliśmy również o zabezpieczenie najistotniejszego elementu, czyli wyświetlacza telefonu Samsung S23. Oferta naszego sklepu Spigen.pl, daje wiele możliwości ochrony ekranu przed stłuczeniem, pęknięciem szybki, zarysowaniem lub innym uszkodzeniem. Możesz wybrać szkło hartowane Spigen S23 EZ FIT, które w zestawie ma specjalną nakładkę ułatwiającą idealny montaż, bez większej wprawy. To świetne rozwiązanie, jeśli nie jesteś peny swoich umiejętności. Innym rozwiązaniem jest ultra cienkie szkło Spigen Glas.tR Slim S23 w postaci klasycznej twardej, szklanej powierzchni o wytrzymałości 9H. 

Będąc przezornym możesz pomyśleć o dwupaku-dzięki któremu zaoszczędzisz. Wybierając dwa szkła np. serii Neo Flex, otrzymujesz niższą cenę i dwa produkty, które w przypadku zniszczenia, możesz wymienić.

Pamiętając o równie kosztownym w naprawie elemencie, czyli aparatach, należy zadbać także o ich zabezpieczenie. Seria Optik.tR to szkła S23 montowane na wysepce aparatów, unoszące ją powyżej powierzchni telefonu. Pozwala to uniknąć uszkodzeń i zarysowań. 

 

Sprawdź także szkła i etui Samsung S23 Ultra, etui Samsung S23 Plus, etui Samsung S23 FE.

pixel