Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Etui iPhone 15 Pro Max i Szkła Spigen

( ilość produktów: 75 )
etui iphone 15 pro max

Etui iPhone 15 Pro Max czołowego koreańskiego producenta Spigen z serii Ultra Hybrid, Rugged Armor, Thin Fit i wiele innych już są w zasięgu Twojej ręki. Mamy nową kolekcję etui do iPhone 15 Pro Max dla Twojego telefonu Apple! Pełna gama ochrony, czyli szkła hartowane i folie i case Spigen także dostępne. Zobacz, czym zaskoczy Cię tym razem Spigen!

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui iPhone 15 Pro Max

Etui iPhone 15 Pro Max chroni Twój telefon Apple przed wszelkimi uszkodzeniami, wynikającymi ze zwykłego, codziennego użytkowania. Dzięki nim nie porysujesz oryginalnej obudowy urządzenia, nie zarysujesz wyświetlacza i zabezpieczysz wewnętrzne elementy przed zepsuciem w razie upadku z wysokości. Wiele z naszych serii etui iPhone 15 Pro Max posiada warstwę amortyzującą wstrząsy i system Air Cushion, rozpraszający tę siłę. 

Każdy case Spigen do iPhone 15 Pro Max jest wykonany z wytrzymałego materiału. TPU to elastyczne tworzywo, które nie ulega zniekształceniu i przez wiele dni utrzymuje odpowiedni kształt, dopasowany do sylwetki telefonu. Poliwęglan natomiast jest sztywnym wzmocnieniem większości z naszych konstrukcji etui. W naszej ofercie znajdziesz także produkty z serii Silicone Fit, miękkie i przyjemne w dotyku, idealnie przylegające do telefonu oraz wyjątkowo smukłe.

To, co najważniejsze w naszych etui do iPhone 15 Pro Max Spigen, to:

  • wytrzymałość,
  • stabilna konstrukcja,
  • oryginalny design.

Te trzy cechy stanowią fundament każdej serii etui na telefon i sprawiają, że nasi klienci pozytywnie oceniają produkty oraz chętnie po nie wracają. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy musisz kupić case, przejdź do artykułu: Czy etui do iPhone 15 Pro Max jest niezbędne?

etui iphone 15 pro max

Szkła do iPhone 15 Pro Max 

Szkła do iPhone 15 Pro Max to w pełni przezroczyste zabezpieczenia ekranu telefonu Apple. Możesz je wybierać w wielu formach: płynnej folii, hartowanego lub hybrydowego szkła. Zapewniamy Ci też wybór możliwości montażu. Jeśli nigdy wcześniej nie montowałeś szkła lub folii na telefonie, wybierz serię EZ FIT Glas.tR ze specjalną nakładką, umożliwiającą perfekcyjne umiejscowienie akcesorium na wyświetlaczu.

To, czym warto się pochwalić, to poziom ochrony. Szkła Spigen do iPhone 15 Pro Max zapewniają najwyższe możliwe zabezpieczenie na poziomie 9H. To twardość szkła, powstała wskutek hartowania i oznacza, że wybitnie trudno je zarysować. I właśnie takie szkło będzie chroniło ekran Twojego telefonu, przed stłuczeniem i zarysowaniem. 

Szkła i folie do iPhone 15 Pro Max Spigen wyraźnie oddają wyświetlane barwy i idealnie dopasowują się do kształtu ekranu. Po chwili zapomnisz, że je w ogóle zamontowałeś. 

Sprawdź, jakie produkty przygotowaliśmy w naszym sklepie i przekonaj się, że cena potwierdza najwyższą jakość. Sprawdź ofertę etui do iPhone 15etui iPhone 15 Plus i etui iPhone 15 Pro.

pixel