Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Etui Samsung A13 i Szkła Spigen

( ilość produktów: 3 )
spigen a13

Etui Spigen do Samsunga A13 to na pewno dobry wybór. Dzięki zakupowi etui tej marki będziesz mógł spokojnie korzystać z telefonu, a Spigen zadba o komfort użytkowania. Używając case renomowanej marki upadki staj sie mniej groźne a wizyty w serwisie rzadsze. Zaufaj specjalistą w swojej dziedzinie wybierając pokrowiec Spigen do Galaxy A13. Nasze etui zapewniają ogromny komfort użytkowania oraz spokojną głowę w razie upadku. 

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko

Etui Spigen A13 Samsung Galaxy 

Jeśli chcesz kupić markowe etui na telefon wybór jest prosty - Spigen. Jakość sprawdzona od lat potwierdzona opiniami wielu użytkowników oraz recenzjami na wielu portalach. Etui Spigen są zarówno wytrzymałe jak i praktyczne. Dzięki zastosowaniu materiałów najlepszej jakości oraz bardzo rygorystycznym normom kontroli jakości pokrowce od Spigena sa zawsze godne zaufania. Co ważne większość etui marki Spigen nie produkowana jest w Chinach , a w kraju producent - Korei Południowej. 

 

Szkło Spigen A13 Samsung Galaxy 

Szkło to niezastąpiony partner każdego pokrowca. A szkła Spigen do Galaxy A13 są idealnie dopasowane do pokrowców tej marki. Jęsli chcesz mieć pełna ochronę telefonu zainwestuj w szkło. Każdy upadek stanie się mniej groźny a Ty oszczędzisz sobie stresu związanego z utratą telefon. 

pixel