Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Etui iPhone 11 i Szkła Spigen

( ilość produktów: 12 )
etui iphone 11

Akcesoria do telefonu Apple iPhone 11 Spigen to obszerna grupa produktów. Znajdziesz w niej etui iPhone 11 Spigen, szkło iPhone 11 oraz folię do iPhone 11. Zestaw gadżetów, które kompleksowo zabezpieczą Twój telefon przed: zarysowaniem obudowy, stłuczeniem szybki czy uszkodzeniem aparatu. Case Spigen iPhone 11 w zestawie ze szkłem hartowanym zapewni nie tylko ochronę, ale i stylowy wygląd urządzenia.

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Przedziały cenowe

Etui iPhone 11 Spigen 

Specjalnie dla iPhone 11 Spigen stworzył serię etui dedykowaną właśnie temu modelowi telefonu Apple. Dopasowaną do sylwetki smartfonu, gwarantującą pełną funkcjonalność urządzenia. Etui iPhone 11 Spigen zabezpiecza przyciski telefonu przed uszkodzeniem oraz posiada komfortowe wycięcia. Umożliwiają one swobodne podłączenie ładowarki i słuchawek lub kabla lightning. 

W zależności od modelu etui iPhone 11 Spigen może przybierać formę portfela, zamykanego przednią klapką lub klasycznego back case'a. Back case to obudowa osłaniająca głównie rewers telefonu, zachodząca na narożne i boczne elementy telefonu Apple iPhone 11. Popularnymi etui Spigen iPhone 11 są: Ultra Hybrid do Apple iPhone 11 i Tough Armor do Apple iPhone 11.

Przezroczyste etui iPhone 11 Spigen Ultra Hybrid

Przezroczyste etui iPhone 11 to case o hybrydowej konstrukcji. Spigen Ultra Hybrid łączy w sobie dwa najbardziej wytrzymałe materiały: Termoplastyczny Poliuretan i Poliwęglan, które sprawiają, że obudowa jest odporna na uszkodzenia i wygodna w użyciu jednocześnie. Smukła struktura etui Spigen iPhone 11 pozostawia telefon w niezmienionym kształcie, nie powiększając go. Więcej o serii Ultra Hybrid: 

Krystaliczna czystość i wytrzymała ochrona? To Etui Spigen Ultra Hybrid do iPhone 11!

Wytrzymałe etui do iPhone 11 Spigen Tough Armor

Wytrzymałe etui do iPhone 11 Spigen Tough Armor to przede wszystkim ochrona telefonu Apple. Wyposażone jest w zabudowaną wewnątrz piankę amortyzującą upadki i zabezpieczającą przed uszkodzeniem. Lekka forma nie wpływa na zwiększenie wagi telefonu. Etui składa się z dwóch warstw, co podwójnie wpływa na pochłanianie wstrząsów. Wewnątrz znajdują się części elastyczne, natomiast na zewnątrz case pokryty jest trwałymi materiałami.

Więcej o etui do iPhone 11 znajdziesz na naszym blogu: Zestawienie etui Spigen iPhone 11 godnych uwagi.

Szkła iPhone 11 i folie Spigen

Zabezpieczając telefon, oprócz etui należy pamiętać również o ochronie ekranu. Służą do tego takie akcesoria jak: szkła iPhone 11 i folie Spigen iPhone 11. to wytrzymałe powłoki montowane na zewnętrznej części wyświetlacza telefonu. Są w pełni przezroczyste i pozostają bez najmniejszego wpływu na czułość dotyku i wygląd iPhone 11. Cechują się możliwie najwyższą wytrzymałością 9H.

Mają wyjątkowo cienką powierzchnię, dzięki czemu nie wpływają na funkcje ekranu. Szkła Spigen chronią wyświetlacz telefonu przed objawami zużycia, jak przetarcia, czy rysy, ale także przed stłuczeniem szybki lub powstaniem pajęczynki na szklanej powierzchi.

 

Poznaj całą naszą kolekcję etui iPhone 11 Pro, etui iPhone 11 Pro Max.

pixel