Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui Google Pixel 7 i Szkła Spigen

( ilość produktów: 7 )
etui google pixel 7

Znajdziesz tu wszystkie akcesoria Spigen Pixel 7. Mamy dużą ofertę oryginalnych etui Spigen do telefonu Google, w serach: Ultra Hybrid, Ruged Armor, Slim Fit, Liquid Crystal, Optik Crystal i kilkudziesięciu innych. Pamiętaj, żeby podczas wyboru etui Spigen Pixel 7 dopasować do niego szkło hartowane lub folię ochronną zabezpieczającą ekran telefonu. W naszym sklepie prezentujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości, perfekcyjnie wykonane i dopasowane do Twojego Google Pixel 7!

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui Google Pixel 7 marki Spigen

Etui Google Pixel 7 w formie czarnego, przezroczystego lub pancernego case'a kupisz w naszym sklepie. Są dopasowane do sylwetki telefonu, świetnie chronią i perfekcyjnie się prezentują. Dostępne w trzech poziomach wytrzymałości, zapewniają: wysoki (pancerny) poziom ochrony, średni i niski. W zależności od tego, jakich zabezpieczeń oferujesz możesz wybrać pancerne etui Google Pixel 7 z serii Tough Armor lub smukły case Thin Fit. Tough Armor Pixel 7 to produkty wykonany z kilku warstw w celu zapewnienia najwyższego poziomu. Poza tym charakteryzuje się nowoczesnym designem, który pasuje zarówno do eleganckiego, jak i codziennego stylu. Mimo swoich właściwości wytrzymałościowych nie pogrubia telefonu, ponieważ wykonany jest z cienkiej, jak na pancerny case, powierzchni.

Etui Thin Fit Pixel 7 to jedno z najcieńszych dostępnych akcesoriów ochronnych. Zapewni bezpieczeństwo twojego telefonu podczas upadku z niewielkich wysokości i codziennego użytkowania. Zabezpieczy obudowę przed przetarciami i rysami. Jednak jego największym atutem jest smukły kształt, niemal niewpływający na rozmiar urządzenia. Przylega do telefonu niczym oryginalna obudowa, nadając mu dokładnie takiego koloru, jaki sobie wymarzysz. 

Szkła Pixel 7 Spigen

Szkła hartowane są jednym z najtrwalszych akcesoriów zabezpieczających ekran telefonu Google. W naszym sklepie znajdziesz szkła Pixel 7 w kilku postaciach:

  • szkła hartowane Pixel 7,
  • szkła w płynie Pixel 7,
  • osłony aparatu Pixel 7.

Szkła hartowane Pixel 7 z serii Pixel 7 Spigen Alm Glas.tR Slim to osłony wyświetlacza z innowacyjnym sposobem montażu. Do zestawu dołączona jest ramka, która umożliwia doskonałe dopasowanie szkła na ekranie telefonu. Używając tej nakładki, nie ma możliwości popełnienia błędu, nawet jeśli robisz to po raz pierwszy. 

Szkła w płynie Pixel 7 Spigen Nano Liquid wyróżniają się natomiast stanem skupienia. Na ekran swojego telefonu umieszczasz ten produkt w formie cieczy, dokładnie ją rozprowadzając, a już po kilku chwilach, tworzy się z niej twarda i wytrzymała powierzchnia ochronna. Zabezpieczająca przed uszkodzeniem wyświetlacza, powstawaniem rys i odcisków palców.

Osłony aparatu Pixel 7 od Spigen to zabezpieczenia panelu aparatów szklanymi nakładkami. Są one dopasowane do koloru urządzenia, dzięki czemu nie zmieniają jego wyglądu i nie odróżniają się. Zabezpieczają obiektywy przed uszkodzeniem i brudem. Dzięki nim zdjęcia będą wyraźne i dokładne w każdych okolicznościach.

 

Poznaj także naszą kolekcję etui Pixel 7 Pro, etui Pixel 7A.

pixel