Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Etui Google Pixel 7 Pro i Szkła Spigen

( ilość produktów: 7 )
etui pixel 7 pro

Przezroczyste, smukłe i wytrzymałe etui Pixel 7 Pro - wszystkie te case'y znajdziesz w naszej kolekcji Spigen. Serie, takie jak: Tough Armor, Ultra Hybrid, Thin Fit, czy Rugged Armor zabezpieczą Twój telefon przed każdego rodzaju uszkodzeniem. Słyną z wysokiej jakości wykonania i solidnej konstrukcji. Dostępne są w naszym sklepie w wielu kolorach i stopniach ochrony. Do każdego etui Google Pixel 7 Pro dopasujesz kompatybilne szkło hartowane lub folię ochronną. Poznaj nasze produkty i zabezpiecz w pełni swój telefon Google!

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui Pixel 7 Pro

Etui Pixel 7 Pro dostępne w naszej ofercie wyróżniają się jedna wspólną cechą: solidnym wykonaniem. Powstają z wytrzymałych na uszkodzenia materiałów, takich jak Poliuretan i Poliwęglan. Zapewniają one doskonałą ochronę przed skutkami upadków, zarysowaniem lub wgnieceniem obudowy oraz uszkodzeniem ekranu. Stanowią barierę ochronną i amortyzującą na bardzo wysokim poziomie. Pozostają przy tym przyjemne w dotyku i miękkie. Pomimo elastyczności etui Google Pixel 7 Pro stanowią zwartą i stabilną całość, która jest w stanie sprawić, że nawet upadek z ponad 2 metrów nie wpłynie negatywnie na sprawność telefonu. 

Case Pixel 7 Pro pozostaje mocnym pancerzem przez długi czas. Dzięki użyciu tworzyw trudnych do uszkodzenia utrzymują one odpowiedni kształt przez wiele miesięcy. Przylegają do sylwetki telefonu, uniemożliwiając, dostanie się brudu do obudowy, który może ją uszkodzić. Ważna jest też kwestia koloru. Czarny case Google Pixel 7 Pro przez cały okres użytkowania utrzymuje swoją wyraźną barwę. Kolory na długo pozostają dokładnie takie jak w dniu zakupu. 

Etui Google Pixel 7 Pro od Spigen

W naszej ofercie znajdziesz produkty, które reprezentują akcesoria ochronne na najwyższym poziomie, czyli etui Google Pixel 7 Pro Spigen. Marka ta znana jest z dostarczania produktów premium do każdego rodzaju telefonu, które zabezpieczają i zdobią. Styl case'ów Spigen osadzony jest w minimalistycznej stylistyce, na produktach brak krzykliwych kolorów i nadmiernej liczby wzorów, czy zdobień. Niemal każdy case Pixel 7 Pro Spigen to prosty i elegancki produkt, który jest w stanie sprawić, że twój telefon będzie prezentował się jeszcze lepiej.

Serią znaną z najprostszego designu jest Thin Fit Pixel 7 Pro. Dostępna jest wersja w kolorze czarnym, który podkreśla klasyczną formę urządzenia. Tylny panel ma gładkie wykończenie, pozbawione wzorów i perforacji. Sprawia to, że case wygląda jak oryginalna obudowa, idealnie komponuje się z kształtem telefonu. Etui Tough Armor Pixel 7 Pro jest przeciwieństwem Thin Fit. Jest pokrowcem niemal pancerny, złożonym z 3 warstw, w tym technologicznej pianki. Jej funkcją jest amortyzacja wstrząsów i rozpraszanie ich siły. 

Innym produktem o wysokim poziomie zabezpieczeń jest case Rugged Armor Pixel 7 Pro. Otrzymał militarny certyfikat wytrzymałości, ma ergonomiczny kształt, dzięki któremu stabilnie leży w dłoni. Mimo że jest akcesorium ochronnym, nie pogrubia telefonu. Wykonany jest z wysoce odpornej, ale cienkiej powierzchni, która idealnie przylega do telefonu Pixel.

Folia Google Pixel 7 Pro

Pośród naszych produktów ochronnych, znajdziesz także folię Google Pixel 7 Pro. Zabezpieczy ona ekran twojego telefonu przed wieloma uszkodzeniami. Uchroni przed skutkami codziennego użytkowania, takimi jak: zarysowanie lub stłuczenie wyświetlacza. Naklejając folię ochronną Pixel 7 od Spigen tworzysz dodatkową powłokę ochronną, która utwardza szklaną powierzchnię, stanowiąc barierę dla uszkodzeń. Poza tym pokryta jest powłoką, uniemożliwiającą utrzymywanie brudu na powierzchni. Oznacza to, że na wyświetlaczu twojego telefonu, nie zobaczysz juz odcisków palców ani drobinek kurzu i pyłu.

Folia hydrożelowa Spigen jest elastycznym produktem, łatwym w montażu i dopasowanym do kształtu wyświetlacza. Ma odpowiednie wykrojenia na mikrofon i pozostaje bez wpływu na czułość funkcji dotykowych ekranu. Po kilku chwilach używania zapomnisz, że ją masz.

 

Poznaj także naszą ofertę etui Google Pixel 7, etui Google Pixel 7A.

pixel