Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui na telefon Samsung i szkła hartowane Spigen

( ilość produktów: 344 )
etui samsung spigen

Wszystkie oryginalne etui Samsung marki Spigen znajdziesz w naszym sklepie! Szkła hartowane 9H Spigen, folie ochronne oraz szkła hybrydowe i prywatyzujące, zabezpieczające ekran telefonu Samsung. Czeka na Ciebie także kolekcja etui do Samsung Spigen w postaci przezroczystych, skórzanych i wyjątkowo smukłych pokrowców z serii: Thin Fit, Ultra Hybrid oraz Cyril Kajuk. Znajdziesz także wytrzymałą zbroję dla telefonu Samsung: Rugged Armor oraz Tough Armor. Dopasujemy akcesoria do najnowszych modeli Galaxy S23 Ultra i S22 FE oraz do starszych. 

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Spigen etui do Samsung i szkła ochronne

Etui Samsung, szkła hartowane Samsung, folie ochronne to wszystkie akcesoria, które znajdziesz w ofercie dedykowanej Spigen Samsung. Zapewniamy wyjątkowo duży wybór produktów zabezpieczających Twój telefon Samsung:

spigen samsung Etui Spigen Samsung.

spigen samsung Szkło Spigen Samsung: szkło hartowane, ochronne, prywatyzujące. 

spigen samsung Folia Spigen Samsung zabezpieczająca ekran.

Zapewnienie bezpieczeństwa zarówno oryginalnej obudowy Samsung, jak i wyświetlacza jest najważniejsze z punktu widzenia ochrony telefonu. I dokładnie te funkcje spełniają: etui i szkło do Samsung. Etui Spigen chroni przed skutkami ekstremalnych warunków, wysokim zapyleniem, kurzem, upadkami z wysokości oraz codziennym użytkowaniem. A niekiedy zwykłe przeglądanie mediów społecznościowych, czy używanie nawigacji, czy codzienność może przynieść więcej uszkodzeń, w postaci: rys na obudowie, zarysowań ekranu lub wgnieceń i odprysków. Użycie etui do Samsung w zestawie ze szkłem hartowanym lub folią ochronną całkowicie uwolni Cię od obawy o stan telefonu. Case zabezpiecza całą powierzchnię oraz przyciski i panel aparatów. Szkło natomiast utwardza szkło wyświetlacza i uniemożliwia powstawanie rys na oryginalnym ekranie oraz pęknięcie szybki.

Etui Samsung Galaxy od Spigen

Etui Samsung Galaxy od Spigen to bogata kolekcja case'ów ochronnych, przezroczystych, czarnych, skórzanych, smukłych i wielu innych. Produkty marki Spigen dla Samsung jest precyzyjnie wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół. W najnowszych seriach stosowane są materiały zaawansowane technologicznie. Należy do nich między innymi TPU, czyli Termoplastyczny Poliuretan. Łączy właściwości wytrzymałościowe i elastyczne, co sprawia, że użytkowanie etui Spigen Samsung jest proste i przyjemne. Najbardziej znane serie obudowy Spigen, to: Spigen Ultra Hybrid, Spigen Rugged Armor, Spigen Thin Fit, Spigen Tough Armor, Spigen Slim Armor, Spigen Neo Hybrid, Spigen Liquid Crystal, Spigen Liquid Air.

Dostępne dla: Samsung S20 Ultra, Galaxy S9 Plus, Galaxy S10 Plus, Samsung S21 FE, S8 Plus, Galaxy S20 Plus, Galaxy Note 10 Plus, Galaxy M31S, Galaxy Note 10 i wielu innych telefonów Samsung.

Jakie etui do telefonu Samsung Galaxy?

Wybór case'a do konkretnego modelu telefonu Samsung Galaxy będzie zależał od budowy urządzenia. Jeśli tak, jak w przypadku S23 Ultra krawędzie będą wyraźnie zaznaczone, a narożniki będą pozbawione zaokrągleń, ważnym aspektem będzie zakup etui S23 Ultra z zabezpieczeniem tych miejsc. Przykładem takiego produktu są serie: Ultra Hybrid, Rugged Armor, Core Armor, Tough Hybrid, Cyrill Cecile. Natomiast w S23 najważniejszym do zabezpieczenia miejscem będzie panel aparatów, wyjątkowo rozbudowany. Podział na kilka osobnych obiektywów to nie najpopularniejsze rozwiązanie, dlatego warto zadbać, aby ich nie uszkodzić ani nie zabrudzić. W tym przypadku sprawdzą się etui S23 Optik Armor, Liquid Air, Neo Hybrid. Podobne rozwiązanie dotyczące aparatów zastosowano w Samsung A54, do którego oferujemy również kilka etui A54, które są w stanie precyzyjnie ochronić tylne kamery przed zarysowaniem lub dostaniem się brudu wokół, lub wewnątrz. 

Poza ochronnymi zastosowaniami etui do Samsung Galaxy warto także zwrócić uwagę na materiał, z jakiego zostało wykonane i z ilu warstw się składa. Najcieńszym z dostępnych etui Spigen jest seria Thin Fit. To case jednowarstwowy, wykonany z elastycznego tworzywa TPU, dostępny w eleganckiej i stonowanej kolorystyce do wielu modeli Samsung Galaxy. Podobnie wykonany jest case Liquid Crystal, który zapewnia nieco większy poziom ochrony, ale również składa się z jednej powierzchni ochronne.

Jeśli potrzebujesz wyższego poziomu zabezpieczeń, pomyśl o etui hybrydowym do Samsung Galaxy np. z serii Ultra Hybrid. Ten case łączy dwa materiały: wspomniane wyżej TPU i PC, czyli twarde tworzywo. Poliwęglan pokrywa zwykle tylną część etui, stabilizując konstrukcję i sprawiając, że zapewnia ona także amortyzację podczas wstrząsów. 

Serią o najwyższym poziomie ochrony jest Samsung Tough Armor. To trzy warstwy ochronne, antyuderzeniowe i wstrząsoodporne. Wewnątrz znajduje się pianka technologiczna, która pochłania siłę wynikającą z upadków z wysokości, zabezpieczająca telefon przed skutkami takich wypadków. Zewnętrzną pokrywę stanowi wykonany z PC panel, który spaja całą konstrukcję, sprawiając, że jest wyjątkowo wytrzymała i na długo utrzymuje swój nieskazitelny wygląd z dnia zakupu.

Szkła Spigen Samsung Glas.tR

Szkła Spigen Samsung stworzone zostały z myślą o wyjątkowej ochronie wyświetlacza telefonu Samsung. Zabezpieczają ekran urządzenia, pokrywając go w całości. Pozwalają uniknąć zarysowań, zabrudzeń i poważniejszych uszkodzeń, pozostając niezauważalne. Szkła Spigen Samsung są niemal niezauważalne dla użytkownika.

Co ważne, szkła hartowane Spigen zapewniają najwyższy poziom ochrony dostępny na rynku - 9H. Sprawiają, że zarysowanie szkła jest niemożliwe, wyłącznie przy wykorzystaniu ostrza diamentowego.

Szkła od Spigen mogą przybierać nie tylko funkcje ochronne jak szkła hartowane na ekran, ale także zabezpieczające osobiste treści. Są to szkła prywatyzujące Spigen, które są dobrym rozwiązaniem, jeśli używasz smartfonu w miejscach publicznych, czy środkach transportu.

Szkła do Samsung Galaxy 

Każdy z najnowszych modeli telefonów Samsung Galaxy wymaga solidnego zabezpieczenia. Najważniejszym z punktu widzenia ochrony elementem jest wyświetlacz smartfonu, dlatego wybór odpowiedniego akcesorium będzie kluczowy. Jeśli chcesz użytkować swój Samsung Galaxy przez wiele dni bez "pajęczynki" na ekranie utrudniającej widoczność i funkcjonalność, naklej szkło lub folię. 

W naszej ofercie znajdziesz szkła hartowane do Samsung o najwyższym poziomie wytrzymałości. Zapewniają one całkowite bezpieczeństwo wyświetlacza w codziennym użytkowaniu oraz w ekstremalnych warunkach. Zadaniem szkła i folii do Samsung Galaxy jest utwardzenie powierzchni wyświetlanego obrazu oraz uniemożliwienie stłuczenia, oraz zarysowania. Z drugiej strony niemal każde szkło i folia Spigen pokryte są dodatkowymi powłokami np. powłoką oleofobową. Takie rozwiązanie sprawia, że na ekranie nie utrzymuje się brud oraz pyłki kurzu. Utrudnia to także pozostawienie tłustych odcisków palców na wyświetlaczu. Powłoka oleofobowa na szkłach do Samsung S22 cechuje się wyjątkowo wysoką gładkością, dlatego brud nie przylega do niej w tak dużym stopniu, jak na oryginalnym wyświetlaczu.

pixel