Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Zestawienie najlepszych Etui Spigen do iPhone 12

2022-05-04
Zestawienie najlepszych Etui Spigen do iPhone 12

Doczekaliśmy się. Sezon na iPhone'a, czyli ten magiczny okres, w którym Apple ogłasza swoje długo oczekiwane flagowe urządzenia, właśnie nadszedł. Modele etui Spigen iPhone 12 , iPhone 12 Pro, 12 Pro Max i 12 Mini ożywiają klasyczny design Apple bazujący na kwadratowych krawędziach, jednocześnie ulepszając najnowsze smartfony o rewolucyjną technologię 5G.

etui Spigen iPhone 12

Również i w tym roku marka Spigen trzyma rękę na pulsie, dostarczając etui Spigen iPhone bez opóźnień. Spigen to marka z dwunastoletnim stażem na rynku pokrowców, której gama produktów jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie bez uszczerbku na stylu i rzecz jasna bezpieczeństwie samego telefonu.

etui spigen iPhone 12

Ultra Hybrid do iPhone 12 – trzymaj niebezpieczeństwa na dystans

Największą obawą wszystkich posiadaczy przezroczystych etui jest to, że mogą one z czasem zmienić swój kolor na żółty.

Przeczytaj: Jak dbać o przezroczyste etui?

Nie bez powodu Spigen wpadł na pomysł stworzenia pokrowca, w którym przynajmniej tylna ściana gwarantuje ponadczasową klarowność. Mowa tu oczywiście o modelu etui Ultra Hybrid. Zachowując amortyzujące obramowanie znane z wcześniejszych rozwiązań, tył tego etui został zaprojektowany tak, aby nigdy nie stracić swojego połysku i przejrzystości, czyniąc go idealną opcją szczególnie dla tych, którzy chcą móc chwalić się odcieniami Pacific Blue lub Navy w swoim najnowszym iPhonie.

spigen iphone 12 plus

Tough Armor iPhone 12 – pancerny garnitur dla twojego iPhone’a

Tough Armor Spigen iPhone 12 jest zdecydowanie najbardziej rozpoznawalnym etui w kolekcji marki Spigen, które zasłynęło przede wszystkim swoją wyjątkowo trwałą ochroną idącą w parze z zaskakująco smukłym profilem. Ze swoim wykończeniem w postaci specjalnej pianki chroniącej przed wstrząsami oraz dwuwarstwową konstrukcją, ten pokrowiec został stworzony z myślą, aby przetrwać nawet najgroźniejsze upadki.

Co najważniejsze jednak, jest on przy tym wszystkim wyposażony we wbudowaną podpórkę, dzięki czemu nie będziemy musieli gimnastykować rąk podczas oglądania multimediów – czynności, która z pewnością zyskała na popularności wśród użytkowników smartfonów w dobie globalnej pandemii.

obudowa spigen iphone 12

Thin Fit do iPhone 12 – tak cienki, że łatwo zapomnieć o jego istnieniu

Ciekawostka: etui Thin Fit było jednym z pierwszych projektów Spigen, w którym podjęto się próby stworzenia możliwie najcieńszego i najmilszego dla oka pokrowca. Teraz, po raz pierwszy od dziesięciu lat, model Thin Fit doczekał się kompleksowej aktualizacji, dzięki której nie tylko zapewnia on iPhone'owi 12 Pro smukłą sylwetkę, ale także chroni go równie efektywnie co inne, bardziej wypukłe etui. Nowa, całkowicie zakryta konstrukcja i cienka warstwa wykończeniowa są gwarantem tego, że nasz nowy iPhone będzie wyglądał dobrze nawet po niespodziewanym zderzeniu z glebą.

spigen iphone 12

Cyrill do iPhone 12 (Color Brick, Leather Brick, Cecile, Silicone)interesujące niebieskie odcienie

A jeśli masz ochotę na coś z nutą nowoczesnej kobiecości, Spigen posiada siostrzaną markę o nazwie Cyrill, oferującą szeroką ofertę Spigen iPhone 12 Pro Max, która obejmuje podobny poziom różnorodności i jakości, lecz w odrobinę bardziej wyrafinowanych odcieniach, np. kremowo-przezroczystym Color Brick lub kwiatowym wariancie Cecile.

Źródło: bgr.com

Polecane

pixel