Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Etui do Google Pixel i szkła hartowane Spigen

( ilość produktów: 63 )
spigen google

Etui do Google Pixel są dostępne w naszym sklepie. Znajdziesz tu kolekcję solidnie wykonanych etui na telefon Google oraz dziesiątki wytrzymałych, przezroczystych i eleganckich case'ów. To serie uwielbiane przez użytkowników Google Pixel: Ultra Hybrid, Tough Armor, Thin Fit i Liquid Air. Wybierz do nich szkło hartowane Spigen i ciesz się pełnym bezpieczeństwem Twojego telefon Google!

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui Google Pixel

Etui do Google Pixel jest kluczowym akcesorium ochronnym. Jego głównym zadaniem jest zabezpieczenie telefonu przed uszkodzeniem wskutek upadku, codziennego użytkowania lub sytuacji ekstremalnej. Wszystko po to, by delikatne elementy konstrukcji Google Pixel na długo pozostały w pełni sprawne i gotowe do użycia w każdej chwili. Oferujemy setki takich produktów w podziale na różny stopień ochrony. W naszym sklepie dostępne są etui do Google Pixel o niemal pancernym wyposażeniu oraz takie, które są wyjątkowo smukłe i chronią przed niewielkimi uszkodzeniami. To, jaki case wybierzesz do swojego telefonu, zależy od twoich potrzeb. 

Wybierając pancerny case Spigen nie musisz się martwić o to, czy telefon upadnie Ci z wysokości biurka, czy szafy. Jest wyposażony w takie technologie zabezpieczeń i amortyzacji wstrząsów, które utrzymają twoje urządzenie w nienaruszonym stanie przez wiele miesięcy. 

Jeśli użytkujesz swój smartfon w standardowy, nie-ekstremalny sposób, otrzymujesz jeszcze większy wybór. Niemal każdy nasz produkt zapewnia co najmniej średni poziom ochrony oraz solidnie wykonanie. Konstrukcje naszych kejsów wzorowane są na strukturze sieci pajęczej, która sprawia, że produkty przechodzą testy na wytrzymałość. Ich uszkodzenie, rozerwanie lub ścieranie jest bardzo trudne do zrobienia i wymaga dużego wysiłku. Oznacza to, że etui Google Pixel Spigen to wybitnie trwałe produkty, gwarantujące ochronę i nieskazitelny wygląd przez długi czas. 

Etui do Google Pixel od Spigen

Etui Google Pixel w sklepie Spigen.pl to cała gama oryginalnych produktów od marki Spigen. Stworzyliśmy serie, które dopasują się do niemal wszystkich wymagań.

  • Chcąc ukazać w pełni design telefonu Google Pixel, wybierz etui Ultra Hybrid lub Liquid Air. To przezroczyste case'y, które są idealnie dopasowane do sylwetki telefonu. Idealne przyleganie sprawia, że między urządzenie a produkt nie dostaje się brud, mogący zarysowa oryginalną obudowę. Ponadto etui jak Ultra Hybrid, wykonane z dwóch rodzajów materiałów, łączą najważniejsze cechy: elastyczność i wytrzymałość. Case do Google Pixel bardzo łatwo zdjąć i założyć. Zapewnia także wysoki poziom ochrony, dzięki poliwęglanowym elementom, stabilizującym konstrukcję.
  • Przygotowaliśmy także kolekcję czarnych etui Spigen do Google Pixel. Głęboką czerń i elegancję znajdziesz w seriach: Liquid Air, Thin Fit, Rugged Armor i Tough Armor. To pokrowce o różnych poziomach wytrzymałości. Oferują ochronę od bardzo wysokiego do niskiego poziomu. Przykładem najwyższej ochrony jest case Tough Armor, który zabezpiecza telefon Google Pixel przed upadkami z wysokości nawet 2 metrów. 

Szkła Google Pixel

Szkła do Google Pixel mają za zadanie zabezpieczyć ekran telefonu przed uszkodzeniem oraz zabrudzeniem. Szkła hartowane dostępne w naszej ofercie są dedykowane jednemu modelowi telefonu Google, są wykrojone i kompatybilne wyłącznie z odpowiednim urządzeniem. Dokładne dopasowanie zapewnia pełne bezpieczeństwo i zwiększenie poziomu wytrzymałości wyświetlacza poprzez utwardzenie szklanej powierzchni. Dzięki temu unikniesz rys powstałych wskutek codziennego użytkowania, upadków, lub uderzenia innym przedmiotem. Układając telefon na płaskiej powierzchni, wzrasta prawdopodobieństwo zarysowania ekranu i w takiej sytuacji szkło hartowane lub folia ochronna to niezbędny dodatek. 

Szkła Google Pixel pozwalają także utrzymać ekran w czystości przez dłuższy czas. Wyjątkowo gładka powierzchnia pokrywająca szkło lub folię nie utrzymuje kurzu ani pyłków, uniemożliwia ich osiadanie. Podobnie jest w przypadku odcisków palców. Powłoka antybakteryjna na szkłach Spigen utrudnia pozostawianie tłustych śladów.

Szkła do Google Pixel od Spigen

Najczęściej polecane przez naszych klientów folie i szkła do Google Pixel Spigen to serie: 

  • Spigen ALM Glas.tR Slim
  • Spigen Optik.tR
  • Spigen Neo Flex
  • Spigen Nano Liquid

Seria Glas.Tr Slim, czyli kolekcja hartowanych szkieł do Google Pixel odznacza się wysokim poziomem wytrzymałości. Są to wyjątkowo cienkie powierzchnie, pozostające niemal niezauważalne i niewyczuwalne, ale chroniące ekran w pełni. Zapewniają twardość 9H, czyli obecnie najwyższą na rynku. Podobnie jak pozostałe akcesoria ochronne na ekran nie mają ramki wokół własnej powierzchni, co sprawia, że idealnie komponują się z wyświetlanym obrazem. Aby ułatwić prawidłowy montaż, dołączona została nakładka, umożliwiająca perfekcyjne ułożenie szkła na wyświetlaczu Google Pixel.

Szkła do Google Pixel Spigen Optik.tR to nakładki na aparat telefonu. Chronią przed uszkodzeniem i brudem. To szklane elementy, które należy nakleić na powierzchni aparatów, odpowiedni je dopasowując. Sprawiają, że szkło obiektywów staje się bardzo wytrzymałe i niemal nie do uszkodzenia. Poza tym Optik.tR nie utrzymują odcisków palców, co sprawi, że twoje zdjęcia będą zawsze wyraźne i ostre.

Spigen Neo Flex to Folia Hydrożelowa do Google Pixel montowana na mokro. Jest wyjątkowo elastyczna i łatwa w naklejeniu, dlatego idealnie sprawdzi się dla osób, które montują ochronę wyświetlacza po raz pierwszy. 

Folia Nano Liquid do Google to nowatorski produkt. Jest folią w płynie, która dopasowuje się do kształtu każdego ekranu, jest więc produktem uniwersalnym. 

pixel