Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui na telefon Xiaomi i szkła hartowane Spigen

( ilość produktów: 28 )
spigen etui xiaomi

Czarne, przezroczyste i wytrzymałe etui na telefon Xiaomi - to wszystko, czego potrzebujesz do twojego smartfonu! Przestawiamy najchętniej wybierane serie: Ultra Hybrid i Rugged Armo, które podbiły serca tysięcy naszych klientów. Są to etui na telefon Xiaomi zachowane w eleganckim stylu i minimalistycznym designie, godnym marki premium. Dla pełnej ochrony wybierz case ze szkłaem hartowanym lub folią ochronną i zabezpiecz ekran swojego telefonu Xiaomi.

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui na telefon Xiaomi

Poszukując etui na telefon Xiaomi, warto wziąć pod uwagę kilka aspektów: poziom ochrony, wygląd, funkcje oraz materiał, z jakiego zostało wykonane. Wszystkie te elementy sprawiają, że ostateczny wybór jest zadowalający, i zapewnia bezpieczeństwo telefonu na odpowiednim poziomie.

W naszej ofercie znajdziesz kejsy o wysokim poziomie ochrony, średnim i niskim. Najbardziej wytrzymałymi produktami są etui do Xiaomi z serii: Tough Armor i Rugged Armor. To case'y złożone z kilku warstw, służących amortyzowaniu wstrząsów podczas upadków. Świetnie sprawdzają się dla osób pracujących w ciężkich warunkach lub często upuszczających telefon. 

Średni poziom ochrony zapewniają etui Liquid Air i Ultra Hybrid. Wyposażone są w technologię Air Cushion, pochłaniającą siłę wstrząsów podczas wypadków. Niektóre modele mają także dodatkowe zabezpieczenia w postaci nadbudowań na narożnych elementach. Sprawiają one, że telefon Xiaomi stabilnie leży w dłoni.

Podstawową ochronę, czyli ochronę przed uszkodzeniem oryginalnej obudowy oraz upadkami z niewielkich wysokości zapewni case do Xiaomi z serii Thin Fit. To wyjątkowo smukłe etui, które przylegają bardzo cienką powierzchnią do telefonu. 

W naszej kolekcji etui Spigen do telefonu Xiaomi nie znajdziesz produktów wyłącznie ozdobnych. Każdy przechodzi testy wytrzymałości związanej z codziennym użytkowaniem i ekstremalnymi warunkami, w tym etui do Xiaomi 13, 12T, czy 12 Lite.

Etui Xiaomi Spigen

Z wymienionych wyżej serii etui Xiaomi marki Spigen wyłaniają się najchętniej wybierane produkty przez naszych klientów. Są to czarne, przezroczyste i wytrzymałe etui na telefon Xiaomi. W niemal każdej serii znajdziesz case w kolorze czarnym, z czego słynie marka Spigen. To klasyczne i eleganckie rozwiązania, które dobrze komponują się z każdym stylem. Są odpowiednimi dodatkami do klasycznego i codziennego stroju. 

Chętnie wybieranymi produktami są też przezroczyste etui do Xiaomi. Przede wszystkim ukazują oryginalny wygląd telefonu. Są akcesoriami ochronnymi, które pasują do każdego modelu telefonu, dzięki swojej transparentności. Oznacza to, że nie musisz się obawiać, że wybierając dany kolor telefonu, case nie będzie do niego pasował. Przezroczyste etui Spigen są szczególnie dobrze dopasowane do modelu telefonu, mocno do nich przylegając, stanowią nie tylko barierę ochronną, ale także zabezpieczenie przed brudem. Między obudowę a case nie może dostać się pył, czy drobinki kurzu, ponieważ porysują telefon. Ze względu na to konstrukcja etui do Xiaomi 13 Pro opiera się na idealnym dopasowaniu.

Szkła na telefon Xiaomi

Szkła na telefon Xiaomi to jedne z najpopularniejszych akcesoriów wybieranych do ochrony ekranu smartfonu. Cechują się wytrzymałością, pełną przezroczystością, responsywnością oraz cienką powierzchnią. 

Szkła hartowane Spigen mają najwyższą dostępną wytrzymałość, czyli 9H. Oznacza to, że chronią ekran Twojego telefonu w najlepszy sposób, utwardzając go i sprawiając, że niemożliwie jest zarysowanie oraz uszkodzenie. Są krystalicznie przejrzyste, nie wpływają więc w żadnym stopniu na wyświetlane barwy. Podobnie jest w odniesieniu do funkcji dotykowych ekranu: szkła na telefon Xiaomi pozostają bez wpływu na czułość dotyku. 

Zarówno szkła hartowane, jak i folie ochronne Spigen są bardzo cienkie. Po naklejeniu ich na wyświetlacz telefonu, po chwili przestaniesz zauważać, że je masz. Są tak smukłe, że pod opuszką palca ciężko je wyczuć. W sklepie Spigen.pl kupisz szkła do najnowszych modeli, jak 13 Pro, 12T, czy szkło do Xiaomi 12 oraz do starszych telefonów Xiaomi: Redmi Note 12 Pro Plus, Poco X5.

pixel