Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spigen iPhone 12 Pro Etui Case Szkło

( ilość produktów: 19 )
spigen iphone 12 pro

Pełna ochrona Twojego iPhone'a 12 Pro to Etui Spigen w połączeniu z wytrzymałym szkłem Spigen Glas o odporności na poziomie 9H. Stwórz własny zestaw zabezpieczający każdy milimetr telefonu Apple: Szkło+Case Spigen iPhone 12 Pro!

 

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Przedziały cenowe

Etui Spigen iPhone 12 Pro

Kupując nowy iPhone 12 Pro, masz dwa wyjścia: zabezpieczyć go etui i szkłem Spigen lub podziwiać nieskalaną powierzchnię telefonu przez maksymalnie dwa dni. To czas, po którym tracimy czujność i nasz nowiusieńki Apple iPhone 12 Pro przestaje być sprzętem, który delikatnie odkładamy na biurko. Upada na twarde powierzchnie, razem z innymi przedmiotami jak klucze od auta czy mieszkania. 

Po kilku dniach pojawiają się pierwsze zarysowania, delikatne wgniecenia. Tydzień później iPhone 12 Pro upada po raz pierwszy, drugi, trzeci, a przy dziesiątym pęka szybka ekranu. Dalszą część historii pewnie znasz: nieprzyjemna wizyta w serwisie i naprawa za kilkaset złotych.

Wracamy zatem do scenariusza pierwszego. Kupujemy Etui Spigen iPhone 12 Pro, użytkujemy je codziennie, intensywnie, bez obawy o uszkodzenia telefonu. Tydzień później nasz wspaniały iPhone 12 Pro upada po raz pierwszy, drugi, dzięsiąty - i nic! Telefon jest w pełni sprawny i pozbawiony najmniejszej rysy. 

spigen iphone 12 pro Case Spigen iPhone 12 Pro wykonany jest z materiałów o najwyższym poziomie wytrzymałości. Serie takie, jak: Ultra Hybrid czy Rugged Armor posiadają dodatkowe wzmocnienia umożliwiające amortyzowanie wstrząsów i upadków. Przybierają postać pianki - wewnętrznej dodatkowej warstwy lub nadbudowań na narożnych i bocznych krawędziach. To tylko kilka przykładów rozwiązań, jakie Spigen przygotował do iPhone 12 Pro.

Spigen Ultra Hybrid do iPhone 12 Pro/12

Seria Etui Spigen Ultra Hybrid do iPhone 12 Pro to obszerna grupa akcesoriów. Case Ultra Hybrid wykonany jest z dwóch rodzajów tworzyw: elastycznego TPU i trwałego PC, stanowiących jednoelementową konstrukcję. Takie połączenie materiałów sprawia, że etui Spigen nie utrudnia użytkowania telefonu, a sprawia, że staje się on jeszcze bardziej funkcjonalny. Staje się odporny na uszkodzenia, przyjemny w dotyku i krystalicznie przejrzysty. Przezroczysta obudowa nadaje mu rozświetlającego blasku, podkreślając jego oryginalny design. Etui Ultra Hybrid do Apple iPhone 12 Pro/12 dostępny jest w kilku wariantach: Ultra Hybrid iPhone 12/12 Pro Crystal Clear, Ultra Hybrid Mag, Ultra Hybrid Crystal Color.

Ultra Hybrid iPhone 12 Pro Crystal Clear

Case Ultra Hybrid iPhone 12 Pro Cystal Clear to seria przezroczystych etui do telefonu Apple. Cechują się przede wszystkim całkowitą transparentnością, na długo pozostając w jasnym odcieniu. 

Etui Spigen Ultra Hybrid Mag

Etui Ultra Hybrid Mag do iPhone 12 Pro wyposażone zostało w magnetyczny pierścień, umożliwiający bezprzewodowe ładowanie za pomocą technologii MagSafe. Również w przezroczystej wersji.

Ultra Hybrid do iPhone 12 Pro kolor

Obudowy Ultra Hybrid do iPhone 12 Pro występują także w seriach z ramą w kolorze. Nadaje to nie tylko oryginalnego wyglądu smartfonowi, ale także ukrywa zatrzymany kurz lub uszkodzenia na powierzchni telefonu.

pixel