Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spigen Rugged Armor

( ilość produktów: 120 )

Spigen Rugged Armor to minimalistyczne etui, które zapewnia ochronę bez zwiększania masy telefonu. Etui wytrzyma upadek z wysokości do 2m dzięki technologii poduszki powietrznej i certyfikowanej przez wojsko ochronie przed upadkiem. Wykonane ze specjalnej, dwuwarstwowej kombinacji amortyzującego TPU i wytrzymałego PC.

  • Będziesz pod wrażeniem wysokiej jakości i kunsztu wykonania.
  • Design, który jest estetyczny dzięki smukłej i eleganckiej obudowie.

  • Skopiowały go inne marki, ale oryginał jest tylko jeden!

  • To etui na telefon jest wykonane z wytrzymałego, elastycznego TPU, który nie pęka pod naciskiem.

  • Jest lekki i smukły, więc jest poręczny i mieści się w kieszeni.

Spigen Rugged Armor to wysokiej jakości etui ochronne, które zapewnia doskonałą ochronę telefonu. Ma wewnętrzną strukturę przypominającą pajęczynę, która zapobiega pękaniu obudowy i wyświetlacza. Ramka wystaje poza krawędzie wyświetlacza, aby zapewnić większą osłonę, gdy urządzenie upadnie ekranem w dół. Przyciski są dobrze wyczuwalne i łatwe do naciśnięcia, co oznacza, że możesz zrobić prawie wszystko na telefonie bez konieczności wyjmowania go z case'a.  Spigen Rugged Armor to najlepszy futerał dla twórców muzyki, sportowców, ludzi spędzających czas na świeżym powietrzu i poszukiwaczy akcji.

Case Spigen Rugged Armor - elegancki minimalizm

Etui Spigen Rugged Armor jest to jedna z ciekawszych propozycji marki SPIGEN, na której wzoruje się wielu producentów. Case jest wykonany całkowicie z elastycznego matowego TPU zazwyczaj w kolorze czarnym. Mimo smukłej konstrukcji etui bardzo dobrze chroni telefon. Design Rugged Armor urozmaicają dwie wstawki na dole i na górze imitujące strukturę carbonu.

 

Spigen Rugged Armor

Spigen Rugged Armor-Skuteczna ochrona telefonu Apple w prostej formie

Mimo że etui Rugged Armor wygląda niepozornie, każdy jego narożnik jest wyposażony w technologię AIR Cushion. Są to specjalne poduszki powietrzne, stanowiące wewnętrzną warstwę obudowy i amortyzujące wstrząsy. Case Spigen uzyskał wojskowy certyfikat MIL-STD 810G-516.6, który świadczy o ochronie przed upadkami z wysokości około 1,5-2m. Etui skutecznie chroni zarówno boki telefonu, jak i aparat, nie pogrubiając go nadmiernie. Jeśli cenisz minimalizm-Spigen Rugged Armor jest dla Ciebie.

etui Spigen Rugged Armor

Seria Rugged Armor podobna jest do Spigen Liquid Crystal, z akcentem karbonowej wstawki. Specjalna wewnętrzna pajęcza struktura to kolejny patent mający zapewnić wysoki poziom ochrony. Biorąc pod uwagę rozwiązania z tworzywa TPU, a nie hybrydowe to naprawdę świetny produkt. W Spigen przyciski fizyczne działają płynnie, są dobrze wyczuwalne. Ramka wystaję wyraźnie nad aparat i brzegi wyświetlacza dobrze chroniąc go w sytuacji kładzenia czy upadku na ekran.

Spigen Rugged Armor

Pokrowiec nie pogrubia dodatkowo telefonu. Tak, jak było to powiedziane wcześniej to świetnie wypadający kompromis między poziomem ochrony, a smukłością w minimalistycznej formie. Sprawdź etui Spigen Rugged Armor i ciesz się z posiadania oryginalnej i dopracowanej obudowy.

W ofercie etui Spigen znaleźć można wiele innych ciekawych modeli, niektórych delikatnych i subtelnych, jak również hybrydowych i pancernych. Są to modele zarówno eleganckie, jak i nowoczesne. Oryginalne i cenione przez posiadaczy telefonów na całym świecie.

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe
pixel