Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Uchwyty Samochodowe na Telefon Spigen

( ilość produktów: 16 )
spigen uchwyt samochodowy

W ofercie naszej marki nie mogło zabraknąć szerokiej gamy uchwytów samochodowych do telefonu w tym uchwytów z ładowaniem indukcyjnym. Wiele uchwytów naszej marki jest kompatybilna z technologia MagSafe np. Spigen ITS35. Jazda samochodem może się stać o wiele prostsza gdy telefon jest zawsze pod ręką. 

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Uchwyt Samochodowy Spigen

Uchwyty samochodowe mają zaskakująco wiele możliwości wiele z nich wyposażono w ładowarkę indukcyjną a dużo część z nich może być montowana prawie na każdej powierzchni zarówno na deskę - kokpit jak i szybę samochodową. Ciekawym rozwiązaniem są uchwyty magnetyczne które umożliwiają szybki i łatwy montaż o demontaż telefonu. Uchwyt do telefonu to nie tylko gadżet - on zdecydowanie poprawie bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Montując telefon w uchwycie możemy komfortowo korzystać zarówno z zestawu słuchawkowego jak i nawigacji. 

Uchwyt Samochodowe Tesla - od Spigen

Najnowszym produktem w naszej ofercie są uchwyty dedykowane do Tesla Model 3 dzięki wygodnemu systemowi montażu na skraju ekranu dotykowego twój telefon zawsze będzie pod ręką, będzie on znajdować się po prawej stronie kierownicy między nią a ekranem dotykowym. Dostępny jest róneiż uchwyt do Tesla Model 3 montowany po prawej stronie od kierownicy tuz przy lewym słupku. A

pixel