Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Uchwyty Magnetyczne na Telefon Spigen

( ilość produktów: 8 )
spigen uchwyt magnetyczny

Uchwyt Magnetyczny Spigen to wysokiej jakości akcesorium do telefonu. Wykonany z trwałych materiałów, dopracowanych nowoczesnym designem i wyposażone w mocny magnes. Dzięki magnetycznym blaszkom połączysz telefon lub etui z uchwytem magnetycznym Spigen. Uchwyt ten ustabilizuje pozycję Twojego telefonu na całą podróż. Używając go, możesz swobodnie prowadzić rozmowę w trybie głośnomówiącym lub śledzić drogę za pomocą mobilnej nawigacji. 

Uchwyt Magnetyczny Spigen może być: montowany do kratki wentylacyjnej, do szyby lub do kokpitu. Zadbaliśmy o szeroką gamę produktów, aby spełnić Twoje wymagania i dać Ci wybór.

Spigen Uchwyt Magnetyczny do telefonu

Spigen to synonim wysokiej klasy akcesoriów do telefonu. W przypadku uchwytów magnetycznych do telefonu nie zawodzimy! Prezentujemy najlepsze produkty, gwarantujące bezpieczną i przyjemną podróż. Nasze uchwyty maja wiele funkcji: mogą podłużyć Ci także jako najprostsza w montażu ładowarka. Bezprzewodowa, przewodowa - jaką tylko zapragniesz - mamy je wszystkie. Poznaj Naszą ofertę!

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Przedziały cenowe

Uchwyt Magnetyczny Spigen montowany do kratki nawiewu

Godnymi polecenia i najchętniej wybieranymi uchwytami magnetycznymi marki Spigen, montowanymi do kratki wentylacyjnej są:

 Każdy z nich cieszy się pozytywnymi opiniami wśród klientów naszego sklepu. Doceniona została łatwość montażu, siła magnesu i dopasowanie do wielu modeli telefonów. 

Uchwyt Magnetyczny Spigen

Uchwyt Magnetyczny Spigen z łatwością zamontujesz do kratki nawiewu, dzięki czemu unikniesz ograniczenia widoczności i zapewnisz sobie swobodę ruchu.  

Magnetyczny Uchwyt Samochodowy Spigen na szybę i do kokpitu

Przedstawiamy także wiele modeli samochodowych uchwytów magnetycznych, które zamontujesz na szybie lub na kokpicie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż miejsce możesz dopasować do własnych wymagań i przyzwyczajeń. Wiele uchwytów, jak Spigen ITS35 MagSafe możesz zamocować i na szybie i na desce rozdzielczej, co daje Ci jeszcze większe pole manewru. Kiedy nie używasz uchwytu, nie musisz go demontować - wystarczy, że go złożysz, zajmuje niewielką powierzchnię. 

Uchwyt na telefon spigen

Możesz również wybrać magnetyczny uchwyt Spigen z bezprzewodowym ładowaniem, lub z funkcją MagSafe. 

 

 

pixel