Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Magsafe iPhone 15 Etui i Akcesoria Spigen

( ilość produktów: 29 )
spigen magsafe iphone 15

W naszym sklepie Spigen.pl znajdziesz najwyższej jakości etui MagSafe iPhone 15 oraz uchwyty MagSafe iPhone 15. Każdy z naszych produktów jest zaprojektowany z myślą o ochronie Twojego urządzenia, jednocześnie dodając mu elegancji i stylu. Nasze etui MagSafe są kompatybilne z ładowarkami MagSafe iPhone 15, zapewniając Ci wygodę i łatwość ładowania. Wybierz nasze produkty, aby zapewnić swojemu iPhone'owi 15 najwyższy poziom ochrony i wygody. Nie czekaj, zainwestuj w najlepsze akcesoria dla swojego iPhone'a już dziś!

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui MagSafe iPhone 15

Zapewnij swojemu smartfonowi optymalną ochronę dzięki etui MagSafe iPhone 15 od Spigen. Nasze etui są zaprojektowane z myślą o perfekcyjnym dopasowaniu do iPhone 15, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Wykonane z wytrzymałych, ale lekkich materiałów, etui MagSafe zapewniają doskonałą ochronę przed zarysowaniami, wgnieceniami i innymi uszkodzeniami, które mogą wyniknąć z codziennego użytkowania. Dodatkowo, dzięki technologii MagSafe, etui bezproblemowo przylega do telefonu, a jednocześnie umożliwia bezprzewodowe ładowanie. Praktyczne, eleganckie i funkcjonalne - etui MagSafe iPhone 15 to idealny dodatek do Twojego smartfona.

Uchwyty MagSafe iPhone 15

Ułatw sobie korzystanie z telefonu dzięki naszym uchwytom MagSafe iPhone 15. Uchwyt na telefon MagSafe to niezastąpiony gadżet, który pozwoli Ci na wygodne korzystanie z urządzenia w różnych sytuacjach - podczas gotowania, oglądania filmów, czy prowadzenia wideokonferencji. Dzięki technologii MagSafe, uchwyt mocno przylega do telefonu, a jednocześnie umożliwia łatwe jego odłączenie. Uchwyty są kompatybilne z wszystkimi etui MagSafe, co pozwala na dowolne konfiguracje i dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Uchwyty MagSafe iPhone 15 to praktyczne i stylowe rozwiązanie dla każdego użytkownika iPhone'a.

Ładowarki MagSafe iPhone 15

Skorzystaj z szybkiego i wygodnego ładowania dzięki ładowarkom MagSafe iPhone 15. Ładowarki MagSafe to gwarancja szybkiego i bezpiecznego ładowania Twojego iPhone 15. Dzięki technologii MagSafe, ładowarka magnetycznie przylega do tyłu telefonu, zapewniając stabilne i efektywne ładowanie. Ładowarki MagSafe są kompatybilne z etui i uchwytami MagSafe, co pozwala na ładowanie telefonu bez konieczności zdejmowania etui. Ładowarki MagSafe iPhone 15 to nie tylko wygoda, ale także stylowy dodatek, który pasuje do innych akcesoriów z linii MagSafe.

Poznaj także inne akcesoria Spigen: iPhone 15 Plus MagSafe, iPhone 15 Pro Max MagSafe, iPhone 15 Pro MagSafe.

pixel