Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui iPhone 13 Pro i Szkła Spigen

( ilość produktów: 46 )
etui iphone 13 pro

Wytrzymałe, funkcjonalne, perfekcyjnie wykonane etui iPhone 13 Pro Spigen? Tylko w oficjalnych sklepie SPIGEN. Case, szkło hartowane, folia ochronna i inne akcesoria do swojego iPhone'a 13 Pro znajdziesz w jednym miejscu. Znane i cieszące się pozytywnymi opiniami użytkowników etui iPhone 13 Pro Spigen, są właśnie tu. Wybierz najlepsze dla siebie!

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui iPhone 13 Pro Spigen - wytrzymały case w wielu seriach

Ze względu na to, że telefon to urządzenie niewielkich rozmiarów, towarzyszące nam przez większość dnia, akcesoria do niego wybieramy z dużą starannością. Kupując etui iPhone 13 Pro Spigen zwracamy uwagę na to, czy case wytrzyma upadki, czy podczas nieprzewidzianych wydarzeń, jak wysunięcie z kieszeni telefon Apple się nie uszkodzi. Wytrzymałość etui iPhone 13 Pro Spigen to jedna z najważniejszych cech, jakie powinno posiadać. Jego odporność na skutki upadków potwierdzona została setkami drop testów, uzyskując certyfikaty militarne. Ponadto etui marki Spigen do Apple iPhone 13 Pro wykonane zostały z zaawansowanych technologicznie tworzyw. TPU w połączeniu z PC stanowią elastyczną, czyli łatwą w użytkowaniu i trwałą konstrukcję. Zapewnia to najwyższy poziom bezpieczeństwa Twojego telefonu. Materiały te możesz spotkać w najpopularniejszych seriach case'ów:

spigen iPhone 13 Pro Spigen iPhone 13 Pro Ultra Hybrid

spigen iPhone 13 Pro etui Spigen do iPhone 13 Pro Rugged Armor

spigen iPhone 13 Pro Spigen iPhone 13 Pro Tough Armor

spigen iPhone 13 Pro case Spigen do iPhone 13 Pro Thin Fit

spigen iPhone 13 Pro Spigen iPhone 13 Pro Liquid Crystal

Warto także wspomnieć o serii magnetycznych etui iPhone 13 Pro Spigen Mag. To ulubione obudowy Spigen do iPhone 13 Pro w wersji kompatybilnej z urządzeniami obsługującymi magnetyczną technologię jak uchwyty samochodowe.

Case Ultra Hybrid do iPhone 13 Pro

Fanom marki Spigen etui Ultra Hybrid do Apple iPhone 13 Pro nikomu nie trzeba przedstawiać. To seria pokrowców o hybrydowej technologii. Łączy w sobie dwa rodzaje najlepszych materiałów: Poliuretan i Poliwęglan. Tworzą one etui Spigen Ultra Hybrid iPhone 13 Pro o najwyższym poziomie wytrzymałości wśród ochronnych case'ów. 

Case Spigen Ultra Hybrid iPhone 13 Pro dostępny jest w kilku wariantach. Najczęściej wybierany to transparentny Clear Case, którego jasny odcień rozświetla telefon Apple, nadając mu blasku. Co więcej, case jest krystalicznie przezroczysty, dzięki czemu idealnie prezentuje oryginalny wygląd telefonu. 

Innym wariantem etui Ultra Hybrid jest iPhone 13 Pro Red Crystal. To nadal transparentne etui, ale wykończone czerwoną ramą. Świetnie prezentuje się na czerwonym telefonie Apple. Ten case dostępny jest w innych kolorach.

Jakie szkło iPhone 13 Pro do Spigen?

W dużej ofercie szkieł hartowanych iPhone 13 Pro Spigen skupia się na kilku najważniejszych rodzajach ochrony ekranu:

spigen iPhone 13 Pro Szkło Hartowane SPIGEN Apple iPhone 13 / 13 Pro Glas.Tr Slim

spigen iPhone 13 Pro Szkło Hartowane SPIGEN Apple iPhone 13 / 13 Pro Glas.Tr ?ez Fit? 2-Pack

spigen iPhone 13 Pro Szkło Hartowane SPIGEN Apple iPhone 13 / 13 Pro Alm Glass Fc 2-Pack Black

spigen iPhone 13 Pro Szkło Hartowane Spigen Alm Glass Fc Apple iPhone 13 / 13 Pro

spigen iPhone 13 Pro Szkło Hartowane SPIGEN iPhone 13 / 13 Pro Black Glass Fc

Szkła iPhone 13 Pro Spigen różnią się między sobą rodzajem montażu, rodzajem tworzywa, wyglądem, kolorystyką. Niektóre z nich np. Szkło Hartowane SPIGEN iPhone 13 Pro Black Glass Fc mają czarną ramę na obrzeżach, co ułatwia ułożenie szkła Spigen na powierzchni ekranu. Inne jak Szkło Hartowane SPIGEN Apple iPhone 13 Pro Glas.Tr ez Fit2 -Pack wyposażone są w dodatkową nakładkę, ułatwiającą prawidłowy montaż szkła. 

 

 Jeśli szukasz etui etui iPhone 13, etui iPhone 13 Pro Max, etui iPhone 13 Mini.

pixel