Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui iPhone 15 Plus i Szkła Spigen

( ilość produktów: 22 )
etui iphone 15 plus

Etui iPhone 15 Plus i inne akcesoria, jak szkła hartowane i folie ochronne są już dostępne w naszym sklepie Spigen.pl! Poznaj case z MagSafe z serii Ultra Hybrid oraz Rugged Armor od najlepszego koreańskiego producenta, pioniera w branży od 2009 roku. Etui do iPhone 15 Plus jest  kompatybilne z najbardziej wytrzymałymi zabezpieczeniami ekranu, szkłami i foliami z serii: EZ FIT Glas.Tr, AlignMaster Glas.tR. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui iPhone 15 Plus

Etui iPhone 15 Plus od marki Spigen to akcesoria, które są tak niezbędne, jak ładowarka do telefonu. Zabezpieczają niemal każdy element telefonu Apple przed jakimkolwiek rodzajem uszkodzenia. A podczas codziennego użytkowania zdarza się ich wiele: upadki z wysokości, zarysowania, uszkodzenia obudowy i wiele innych. Case do iPhone 15 Plus Spigen chroni oryginalną obudowę Apple oraz szklane powierzchnie. Wyświetlacz oraz obszar aparatów w większości serii Spigen okala podniesiona ramka. Takie rozwiązania uniemożliwia stłuczenie szybki lub zarysowanie tych newralgicznych punktów. 

etui iphone 15 plus

Etui Spigen iPhone 15 Plus

Ważną cechą etui iPhone 15 Plus od Spigen jest wytrzymałość. To produkty, które od pierwszego do ostatniego dnia użytkowania prezentują się perfekcyjnie i stanowią wysoki poziom ochrony. Przykładem takiego produktu w naszym sklepie jest case z serii Tough Armor, złożony z dwóch warstw, rozpraszających siłę upadków i wstrząsów. Innym rozwiązaniem jest iPhone 15 Plus Liquid Air, czyli wyjątkowo lekkich i dopasowujących się do sylwetki telefonu produktów. 

Jednak nie możemy zapomnieć o kultowym etui do iPhone 15 Plus, czyli Ultra Hybrid. To przezroczysty case o wysokim poziomie ochrony, niepowtarzalnym wyglądzie i ergonomicznym kształcie. Mimo tak bogatej oferty wybór nie jest prosty. Może Ci pomóc w tym nasz artykuł: Jakie etui do iPhone 15 Plus?

Szkła iPhone 15 Plus Spigen

Do pełnej ochrony telefonu Apple, wybierz także szkła hartowane do iPhone 15 Plus. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów, które są idealnie dopasowane do iPhone'a 15 Plus. Są w pełni przejrzyste, chronią wyświetlacz i pozostają niezauważalne. To idealne akcesoria dla osób, które dbają o pełną sprawność urządzenia i którym zależy na schludnym wyglądzie. 

Szkła i folie do iPhone 15 Plus umożliwiają także utrzymanie całkowitej czystości ekranu. Wyposażone w specjalne powłoki, utrudniające osiadanie kurzu lub pozostawianie odcisków palców, są świetnym wyjściem dla higieny telefonu Apple. Sprawdź ofertę etui iPhone 15etui iPhone 15 Pro i etui iPhone 15 Pro Max.

pixel