Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spigen Neo Flex

( ilość produktów: 17 )

Uzyskaj wszechstronną ochronę dzięki folii Spigen Neo Flex, teraz dostępnej dla Twojego telefonu!.

Żyjemy w świecie, w którym nasze telefony są naszym najcenniejszym dobytkiem. W rzeczywistości niektórzy ludzie nie wyobrażają sobie życia bez swoich smartfonów. Ale musimy przyznać, że nie jest łatwo zabezpieczyć nasze telefony przed uszkodzeniem. Dzięki najnowszej folii Spigen użytkownicy w końcu zyskali spokój dzięki nowemu rodzajowi ochrony wyświetlacza o nazwie Spigen Neo Flex!

Folia ochronna  Spigen Neo Flex jest wykonana z maksymalnie uelastycznionego TPU. Wytrzymałego, ale lekkiego materiału, dzięki czemu Twój telefon będzie bezpieczny i nie zmieni swojej wagi. Już nigdy nie będziesz musiał martwić się o problemy z ekranem dotykowym! 

Cechy folii Spigen Neo Flex

Folia ochronna Spigen Neo Flex zapewnia szybki i sprawny montaż. będzie to bardzo łatwe, nawet dla osób, które naklejają folię po raz pierwszy. Jest miękka, co sprawia, że nakładanie jej na ekran kawałek po kawałku jest naprawdę proste. Należy pamiętać o dokładnym przeczytaniu instrukcji i ściśle się do niej stosować. Dzięki wysokiej elastyczności zakrzywienia ekranu, nie stanowią przeszkody do jej używania. Idealnie dopasowuje się do kształtu ekranu i odpowiednio do niego przylega.

Produkt ten jest kompatybilny z wszystkimi seriami etui Spigen i chroni ekran w pełni, pokrywając go od krawędzi do krawędzi. Folia Spigen Neo Flex pasuje do niemal każdego etui naszej marki, jest case friendly, co umożliwia Ci wybór spośród setek przeróżnych wariantów pokrowców, bez konieczności ograniczania się do kilku modeli.

Folia ochronna Spigen Neo Flex nie wpływa na czułość dotyku oraz nie ogranicza funkcji czytnika linii papilarnych na ekranie. Oznacza to, że tak wysoki poziom zabezpieczenia nie musi być kosztem zmniejszenia sprawności obsługi telefonu.

Opinie klientów na temat folii Spigen Neo Flex

Folia ochronna Spigen Neo Flex zyskała pozytywne opinie wśród naszych klientów, którzy chwalą sobie jej elastyczność i wysoką odporność na uszkodzenia. Według tych opinii folia chroni wyświetlacz telefonu przed zarysowaniami i jest jedną z najlepszych wśród dostępnych na rynku. Doceniona została także łatwość naklejania i brak pęcherzyków powietrza między powierzchniami. 

Jako jeden z niewielu produktów do zabezpieczenia ekranu telefonu, swoją wytrzymałość może równać ze szkłami hartowanymi o trwałości 9H. 

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
pixel