Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui Samsung M53 i Szkła Spigen

( ilość produktów: 2 )
samsung s53 5g

Jakiej firmy etui na Samsung M53 5G wybrać? jeśli jeszcze się zastanawiasz wybór może być tylko jeden - Spigen. Oferujemy wytrzymałe pokrowce które cieszą się najlepszą opinią. Spigen to marka która wygrała wiele testów oraz rankingów, zawsze podążamy za najnowszymi trendami w projektowaniu. Zdecydowanie warto zakupić pokrowiec na telefon, jeśli chcesz ochronić swój przed skutkami upadków taka decyzja wydaj się dość oczywista. Bądź mądry przed szkodą i zabezpiecz Samsung M53 pokrowcem Spigen. 

Etui/Szkła
Pokaż tylko

Etui Spigen M53 Samsung Galaxy 

Etui do Samsung M53 nie musi szpecić telefonu. Dla nas jako marki Spigen jest to bardzo ważne i projektując nasze etui staramy się aby telefon prezentował się pięknie również po założeniu etui, zdecydowanie najlepszym wyborem pod tym względem będzie wtedy Spigen Ultra Hybrid. Przezroczyste etui które pozwala cieszyć się designem urządzenia. Oferujemy wiele serii etui więc każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

Szkło Spigen M53 Samsung Galaxy 

Szkło to nieodzowny partner etui. Aby telefon był bezpieczny najlepiej zakupić etui oraz szkło hartowane, ten zgrany duet uczyni telefon bezpiecznym. Bez sensu jest ryzykować wysoki koszty naprawy nie posiadając etui czy też szkła ochronnego.  

pixel