Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Magsafe iPhone 13 Pro Etui i Akcesoria Spigen

( ilość produktów: 23 )
spigen magsafe iphone 13 pro

Spigen wychodzi naprzeciw technologii MagSafe! Każdy telefon Apple, w tym iPhone 13 Pro z MagSafe otrzymuje od marki Spigen wysokiej klasy akcesoria współpracujące z tą technologią. Znajdziesz w naszym sklepie: etui z MagSafe do iPhone 13 Pro, ładowarkę, podstawkę, stojak oraz uchwyt do Phone 13 Pro z MagSafe. To produkty solidnie wykonane i w pełni kompatybilne z Twoim telefonem Apple. Sprawdź, jak sprawne jest korzystanie z magnetycznej technologii. Zamów etui z MagSafe do iPhone 13 Pro i uchwyt samochodowy, i ciesz się pełną swobodą!

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui MagSafe iPhone 13 Pro

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór etui MagSafe iPhone 13 Pro, które są nie tylko stylowe, ale także wyjątkowo funkcjonalne. Te wyjątkowe akcesoria zaprojektowane są z myślą o ochronie Twojego urządzenia, jednocześnie podkreślając jego elegancki design. Dzięki technologii MagSafe, etui mocno przylega do iPhone'a, zapewniając stabilność i bezpieczeństwo. Nasze etui MagSafe iPhone 13 Pro są kompatybilne z innymi akcesoriami MagSafe, umożliwiając tworzenie własnych, unikalnych kombinacji. W ofercie posiadamy etui w różnych stylach i kolorach, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Uchwyty MagSafe iPhone 13 Pro

Uchwyty MagSafe iPhone 13 Pro to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność. Uchwyt na telefon MagSafe umożliwia bezpieczne i stabilne przymocowanie iPhone'a 13 Pro do różnych powierzchni, jak na przykład deska rozdzielcza samochodu, umożliwiając łatwe korzystanie z aplikacji nawigacyjnych czy odtwarzania muzyki podczas jazdy. Uchwyt MagSafe jest również niezwykle praktyczny w domu, umożliwiając wygodne oglądanie filmów czy przeglądanie internetu. Dzięki technologii MagSafe, uchwyt szybko i łatwo łączy się z iPhone'em 13 Pro, zapewniając pewne i stabilne połączenie.

Ładowarki MagSafe iPhone 13 Pro

Ładowarki MagSafe iPhone 13 Pro to niezawodne i wydajne akcesoria, które zapewniają szybkie i bezpieczne ładowanie Twojego urządzenia. Dzięki technologii MagSafe, ładowarka precyzyjnie przylega do iPhone'a, zapewniając optymalne połączenie i efektywne ładowanie. Ładowarki MagSafe iPhone 13 Pro są kompatybilne z innymi akcesoriami MagSafe, co umożliwia ładowanie iPhone'a jednocześnie z innymi urządzeniami. Nasze ładowarki MagSafe są wyposażone w różne zabezpieczenia, takie jak zabezpieczenie przed przepięciami czy zabezpieczenie przed przegrzewaniem, zapewniając bezpieczeństwo Twojego urządzenia podczas ładowania.

Poznaj także inne akcesoria Spigen: iPhone 13 Pro Max MagSafe, iPhone 13 MagSafe, iPhone 13 Mini MagSafe.

pixel