Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Etui iPhone 14 i Szkła Spigen

( ilość produktów: 37 )
etui iphone 14

W naszym sklepie znajdziesz szkło, folię i etui Spigen do iPhone 14. Wiele serii etui przezroczystych, odpornych na uszkodzenia i świetnie się prezentujących. Mamy dla Ciebie nietłukące szkło hartowane Spigen Phone 14, elastyczną folię i zabezpieczenie na aparaty. Najnowsze serie etui Spigen iPhone 14 zebraliśmy w jednym miejscu dla Twojej wygody. To: Ultra Hybrid iPhone 14, Rugged Armor, Tough Armor, Liquid Crystal, Liquid Air, Slim Armor iPhone 14 i dziesiątki innych. Wybierz najlepszy case dla siebie!

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Spigen Etui do iPhone 14 

Przygotowaliśmy wszystko, czego potrzebujesz, by zabezpieczyć swój telefon Apple przed uszkodzeniem. Etui Spigen iPhone 14, czyli dziesiątki serii wytrzymałych case'ów idealnych do codziennej ochrony oraz szkła Spigen iPhone 14 na ekran smartfonu. 

Etui do iPhone 14 marki Spigen to przede wszystkim produkty wysokiej jakości. Serie takie jak: Rugged Armor czy Tough Armor kompleksowo zabezpieczą Twój telefon Apple przed skutkami upadków, uszkodzeniami, zarysowaniem i efektami codziennego użytkowania. Natomiast Ultra Hybrid iPhone 14 lub Liquid Crystal iPhone 14 to pokrowce, które wyeksponują oryginalny wygląd urządzenia. To przezroczyste obudowy, które nie żółkną i są w pełni przezroczyste. 

Jeśli będziesz szukał cienkiego etui, seria Thin Fit i Liquid Air z pewnością Cię zainteresuje. to jedne z najsmuklejszych case'ów na rynku, oferujących wysoki poziom ochrony i zapewniające pełna funkcjonalność.

Najlepsze etui iPhone 14

Najlepsze etui do iPhone 14 musi spełnić co najmniej dwa warunki: świetnie chronić i dobrze się prezentować. Dokładnie takie jest etui Spigen do iPhone 14. To obudowy, które w zależności od serii gwarantują ochronę od upadków z wysokości, po zabezpieczenie wyświetlacza. 

Pokrowce Spigen zachowane są w minimalistycznych wzorach, klasycznych kolorach, sprawdzających się jako dodatek do eleganckiego i casualowego stylu. Przezroczyste etui do telefonu iPhone 14 z serii Ultra Hybrid to jedno z najchętniej kupowanych transparentnych case'ów w naszym sklepie. Czarne etui w postaci Thin Fit to świetny gadżet, który nie pogrubi Twojego telefonu, a Rugged Armor iPhone 14 zabezpieczy go przed wstrząsami, upadkami i innymi nieprzewidzianymi wydarzeniami wpływającymi na sprawność. Wybierz najlepsze etui do iPhone 14!

Szkło Spigen do iPhone 14? A może folia lub szkło w płynie?

Zabezpieczenie ekranu Apple iPhone 14 jest niezbędnym akcesorium. Najczęściej wybieranym produktem jest szkło hartowane Spigen iPhone 14. Szkło cechuje się wysoką wytrzymałością na poziomie 9H oraz twardością. Folia ochronna natomiast jest elastyczna i zapewnia nieco niższy poziom ochrony, ale zabezpiecza przed zarysowaniami ekranu i może zawierać dodatkową powłokę oleofobową. Coraz chętniej nasi klienci sięgają po bardziej nowatorskie rozwiązania, jak szkło w płynie iPhone 14 Nano Liquid. Jest równie trwałe jak szkło w stałej postaci, wyróżnia się sposobem montażu.

Sprawdź również etui iPhone 14 Pro, etui iPhone 14 Plus, etui iPhone 14 Pro Max

pixel