Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui Samsung S10 i Szkła Spigen

( ilość produktów: 2 )
spigen s10

Kompleksowa troska o bezpieczeństwo Samsunga S10 tylko z marką Spigen! Oryginalne etui S10 i szkło Spigen wybierzesz kilkoma kliknięciami. Pierwsze: przejrzyj całą naszą ofertę case'ów i ochraniaczy ekranu: folii i szkieł. Drugie: wybierz idealny zestaw szkło + etui Spigen S10. Trzecie: zamów! Już dziś możemy spakować Twoją paczkę.
Za kilka dni ciesz się pełną sprawnością Twojego telefonu Samsung S10.

 

Etui Spigen S10 - najlepszy case do Samsunga S10

Telefon Samsung, który nie należy do najtańszych, warto zabezpieczyć. Etui Spigen S10 to zupełna podstawa, ale żeby kompleksowo zapobiec uszkodzeniom należy nakleić także szkło lub folię Spigen S10 osłaniającą ekran. 

Etui Spigen S10 chroni przed najczęstszą przyczyną uszkodzeń, czyli przed upadkami. Chyba każdemu z nas zdarzyło się upuścić telefon, zrzucić go z biurka lub stołu? Podczas kolejnej takiej sytuacji już nie będziesz musiał się denerwować. Case S10 pozwoli Ci uniknąć zarysowania obudowy, jeśli włożysz swój smartfon do plecaka lub torby z innymi ostrymi przedmiotami. 

Case S10 to wysoce wytrzymałe akcesorium, wykonane z trwałych materiałów odpornych na zmianę kształtu, koloru, rozrywanie i zarysowanie. Nawet po dłuższym czasie nie znajdziesz na tym produkcie rys ani zabrudzeń. Niemal każde etui Spigen S10 pokryte jest specjalną powłoką uniemożliwiającą osiadanie kurzu. Pokrowiec Spigen:

  • ma zintegrowane przyciski,
  • umożliwia sprawny dostęp do portów,
  • ma wytrzymałą konstrukcję,
  • jest perfekcyjne wykonane,
  • świetnie wygląda.

Szkło Spigen S10

Zabezpieczenie ekranu telefonu jest równie ważne, jak zabezpieczenie obudowy. Wybierając etui warto dopasować do niego odpowiednie szkło hartowane. Szkło Spigen S10 chroni wyświetlacz w kompleksowy sposób. Mocno przylega do powierzchni ekranu, nie pozostawiając pęcherzy powietrza. Jest wytrzymałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Zabezpiecza przed zarysowaniem, pęknięciem szybki i zabrudzeniem telefonu. Trwałość na poziomie 9H gwarantuje niezwykła wytrzymałość, nie do uszkodzenia przedmiotami codziennego użytku.

Ważne cechy szkła Spigen S10 to pełna przejrzystość i niewielki rozmiar. Ochraniacz ekranu jest tak cienki, ze pozostaje niezauważalny i niewyczuwalny dla użytkownika. 

Inną możliwością osłony ekranu jest folia ochronna. Różni ją od szkła twardość. Folia Spigen S10 to elastyczne tworzywo, które łatwiej

pixel