Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spigen MagSafe Etui Uchwyt Ładowarka

( ilość produktów: 197 )
etui magsafe iphone

Spigen MagSafe to cała linia naszych produktów kompatybilna z patentem magnetycznego mocowania Apple MagSafe. Apple w swoich telefonach iPhone umieścił metalowy element w kształcie okręgu, który umożliwia magnetyczne mocowanie telefonu. Dzięki kształtowi pierścienia telefon można ładować indukcyjnie, nie rezygnując z funkcji magnetycznych. Znajdziesz tu akcesoria z serii: MagSafe iPhone 14, MagSafe iPhone 13, MagSafe iPhone 12.

 

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui MagSafe

Wybierając etui MagSafe, inwestujesz w ochronę swojego urządzenia Apple na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdziesz etui firmy Spigen, które nie tylko zabezpieczą Twój iPhone przed uszkodzeniami, ale także zapewnią stylowy wygląd i komfort użytkowania. Etui MagSafe to gwarancja bezpieczeństwa dla Twojego smartfona. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają doskonałą ochronę przed zarysowaniami, uderzeniami czy upadkami. Dodatkowo, dzięki wbudowanym magnesom, etui MagSafe umożliwia łatwe i szybkie łączenie z innymi akcesoriami MagSafe, takimi jak uchwyty czy ładowarki. Dzięki temu, możesz cieszyć się pełną funkcjonalnością swojego iPhone'a, nie martwiąc się o jego bezpieczeństwo.

Uchwyty MagSafe

Uchwyty MagSafe to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort i funkcjonalność. Ułatwiają korzystanie z telefonu w trakcie jazdy samochodem, podczas gotowania czy pracy. W naszej ofercie znajdziesz uchwyty MagSafe firmy Spigen, które gwarantują stabilność i bezpieczeństwo dla Twojego urządzenia. Dzięki technologii MagSafe, montaż telefonu w uchwycie jest niezwykle prosty i szybki. Wystarczy przyłożyć tył smartfona do uchwytu, a silne magnesy natychmiastowo go zabezpieczą. Uchwyty MagSafe są kompatybilne z etui MagSafe, co pozwala na jeszcze większą wygodę użytkowania. Niezależnie od sytuacji, uchwyt MagSafe pozwoli Ci na swobodne korzystanie z telefonu, jednocześnie zapewniając jego bezpieczeństwo.

Ładowarki MagSafe

Ładowarki MagSafe to rewolucyjne rozwiązanie, które zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie Twojego iPhone'a. W ofercie sklepu Spigen.pl znajdziesz ładowarki MagSafe, które charakteryzują się wysoką wydajnością i solidnym wykonaniem. Dzięki technologii MagSafe, ładowarka doskonale przylega do tyłu telefonu, zapewniając stabilność podczas ładowania. Ładowarki MagSafe są kompatybilne z etui MagSafe, co pozwala na ładowanie telefonu bez konieczności zdejmowania etui. To nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu. Ładowarka MagSafe to gwarancja szybkiego i efektywnego ładowania Twojego urządzenia, bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

pixel