Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui iPhone 15 Pro i Szkła Spigen

( ilość produktów: 66 )
etui iphone 15 pro

Etui iPhone 15 Pro to wszystko, czego potrzebujesz od Spigen! To światowy lider w produkcji etui do telefonów Apple. Sprawdź najnowsze serie etui Ultra Hybrid Mag, Zero One, Mag Armor, Rugged Armor i zabezpiecz w pełni swój telefon Apple. Poznaj nasze akcesoria ochronne na ekran: folie i szkła hartowane do iPhone 15 Pro i ciesz się bezpiecznym użytkowaniem!

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui iPhone 15 Pro

Etui iPhone 15 Pro tworzy pancerz wokół Twojego telefonu, chroniąc go przed uszkodzeniem. Case to najlepszy sposób na zabezpieczenie go przed nieprzewidzianymi wypadkami jak: upadek z wysokości, zsunięcie z biurka, czy przebywanie w kieszeni z kluczami lub w torbie z innymi ostrymi przedmiotami. Używając etui iPhone 15 Pro, nie musisz się obawiać, że codzienne czynności uszkodzą jego oryginalną obudowę lub ekran. 

etui iphone 15 pro

W naszym sklepie kupisz etui do iPhone 15 Pro najwyższej wytrzymałości i w cenie adekwatnej do jakości. A jakość w naszym rozumieniu, to precyzyjne wykonanie, stabilna konstrukcja i odporne na uszkodzenia materiały, takie jak: TPU i Poliwęglan. Dzięki nim możesz mieć pewność, że etui Spigen do iPhone 15 Pro utrzyma świetny wygląd przed wiele dni i że przez ten czas Twój telefon będzie w pełni bezpieczny.

Szkła i folie do iPhone 15 Pro od Spigen

Ekran iPhone'a 15 Pro wymaga zabezpieczenia szkłem hartowanym lub folią ochronną najwyższej trwałości. Serie naszych produktów na wyświetlacz, takie jak: AlingMaster Glas.tR, EZ FIT Glas.tR i wiele innych gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo. Chronią przed stłuczeniem szybki wyświetlacza, porysowaniem, uszkodzeniem ekranu, czyli wszystkimi usterkami, z którymi borykamy się na co dzień. 

Szkła do iPhone 15 Pro, które kupisz w naszym sklepie to produkty o możliwie najwyższym poziomie twardości 9H, wynikającym z procesu hartowania. Możesz wybierać między wieloma rodzajami produktów: montowanych klasycznie, z użyciem specjalnej podkładki, foliami w płynie i szkłami hybrydowymi. Każde szkło do iPhone 15 Pro wyposażone jest w dokładną instrukcję obsługi, zapewniającą dokładny montaż. Stosując się do niej, unikniesz pęcherzy powietrza i nierówno ułożonego szkła na powierzchni ekranu. 

Zobacz, co jeszcze możemy zaoferować Twojemu iPhone'owi 15 Pro! Sprawdź ofertę etui do iPhone 15etui iPhone 15 Plus i etui iPhone 15 Pro Max.

pixel