Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui Google Pixel 6 i Szkła Spigen

( ilość produktów: 1 )
etui pixel 6

Mamy szeroka ofertę etui Google Pixel 6. Od tych, które chronią najbardziej, jak Spigen Tough Armor poprzez uniwersalny i sprawdzony model Rugged Armor, kończąc na przezroczystym i sprawdzonym etui serii Ultra Hybrid. Każdy znajdzie coś dla siebie, a dzięki jakości marki Spigen Twój Google Pixel 6 będzie zawsze dobrze chroniony przed upadkiem. Możesz zapobiec także zarysowaniu i uszkodzeniu wyświetlacza telefonu. Wybierając szkła Google Pixel 6, unikniesz śladów użytkowania i skutków wypadków.

Etui Google Pixel 6 od Spigen

Google Pixel 6 to naprawdę dobry smartfon, który wymaga zabezpieczenia. Oryginalnie nie jest wyposażony w zabezpieczenia obudowy ani ekranu. Należy więc wybrać najlepsze akcesoria ochronne w postaci etui Google Pixel 6 oraz szkła hartowanego. W naszym sklepie znajdziesz te produkty kompatybilne z modelem twojego smartfonu Google. Mamy szeroką ofertę etui o różnym poziomie ochrony, wielu kolorach i wariantach. 

Szkła Google Pixel 6 oraz folie ochronne od marki Spigen zapewniają przede wszystkim dopasowanie do naszych etui. Można je stosować z każdym rodzajem case'a, dzięki czemu są w stanie chronić wyświetlacz twojego telefonu w każdej sytuacji. Zarówno podczas zwykłego użytkowania, jak i podczas nieprzewidzianych wypadków.

 

Poznaj także kolekcję etui Google Pixel 6 Pro, etui Google Pixel 6A.

pixel