Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Etui Samsung S23 Plus i Szkła Spigen

( ilość produktów: 25 )
samsung s23 plus

Najwyższej jakości akcesoria Spigen do Samsunga Galaxy S23 Plus są już dostępne w naszym sklepie. Wybierz case i szkło, które w pełni zabezpieczą Twój telefon przed skutkiem upadku z wysokości i uszkodzeniem. Czekają: przezroczyste etui Samsung S23, wodoodporne, wytrzymałe, z podstawką oraz ze schowkiem na karty i dokumenty. W każdej serii Spigen podkreśla minimalizm i fani tego stylu na pewno znajdą coś dla siebie. Nieco więcej koloru oferuje Caseology: marka-córka, która wyrosła na projektach i konstrukcjach Spigen. Z tą samą niezawodnością zabezpieczy Twój telefon. Sprawdź! Dołącz do tego szkło hartowane Spigen S23 Plus i ciesz się swobodnym użytkowaniem smartfonu.

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui Samsung S23 Plus

Spigen przygotował dla najnowszego telefonu Samsung S23 Plus niepowtarzalną ofertę akcesoriów ochronnych, zabezpieczających ekran oraz obudowę urządzenia. Etui Samsung S23 Plus zapewnia ochronę przed skutkami upadków, uszkodzeniami zarówno zewnętrznymi oraz wewnętrznymi wynikającymi z codziennych upadków. W seriach etui S23 Plus znajdziesz także wiele modeli, które sprostają także ekstremalnym warunkom np. pracy na budowie, w wysokich lub niskich temperaturach. To m.in. seria Tough Armor S23 Plus i Rugged Armor. Świetnie amortyzują wstrząsy, pochłaniając siłę upadków.

Etui S23 Plus Spigen

Etui S23 Plus Spigen dostępne w naszym sklepie do także przezroczyste case'y, czarne oraz kolorowe. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz. Jedną cechą wspólna wszystkich pokrowców jest wysoka jakość. To akcesoria, które nie tylko zostały wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów, ale zostały przeznaczony wyłącznie dla Twojego telefonu Samsung Galaxy S23 Plus.

Mają idealnie wykrojone miejsca na porty, przyciski i głośniki, co umożliwia sprawne korzystanie z telefonu, bez z zdejmowania etui S23 Plus Spigen. Tak wysoki komfort użytkowania telefonu z pokrowcem, został osiągnięty dzięki odpowiednim kształtom i przyjemnym w dotyku tworzywom. Case jest perfekcyjnie dopasowany do sylwetki telefonu, dzięki czemu stabilnie leży w dłoni i sprawia, że obsługa telefonu jedną ręką jest jeszcze prostsza.

Szkło hartowane Spigen do Samsung S23 Plus - pełna ochrona ekranu

Wysoki poziom wytrzymałości to cecha, której przede wszystkim wymagamy od akcesoriów zabezpieczających ekran telefonu. Szkło Spigen S23 Plus o odporności 9H to najwyższy poziom, jaki może ochronić wyświetlacz Twojego telefonu przed uszkodzeniem, zbiciem szybki, pęknięciem, czy porysowaniem. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, szkła hartowane Spigen możesz zamontować jeszcze szybciej i jeszcze dokładniej. Możesz wybrać serię Spigen Glas.tR EZ FIT i po prostu przyłożyć szkło S23 Plus a nakładka umożliwi Ci precyzyjny montaż. 

Oprócz łatwości instalacji oraz wysokiej wytrzymałości szkła Spigen cechuje także pełna przezroczystość. Szkła S23 Plus o w krystalicznie przejrzyste osłony ekranu, które nie wpływają na nasycenie barw oraz na funkcje dotykowe ekranu. To idealne rozwiązanie, jako profilaktyka uszkodzeń, która w połączeniu z etui daje pewność, że Twój telefon Samsung Galaxy S23 Plus przez wiele miesięcy pozostanie sprawny.

 

Zobacz także: etui Samsung S23 Ultra, etui Samsung S23, etui Samsung S23 FE.

pixel