Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui Samsung S21 i Szkła Spigen

( ilość produktów: 6 )
etui samsung s21

Etui Samsung S21 marki Spigen, szkła i folie ochronne są w zasięgu Twojej ręki. Wszystkie akcesoria zabezpieczające Twój Samsung Galaxy S21 znajdziesz w naszym sklepie, tuż poniżej. Zobacz, znajdują się tam dziesiątki rodzajów etui S21, pokrowców i osłon ekranu. Wybierając case i szkło hartowane S21 tworzysz dla swojego telefonu niezniszczalną zbroję, dzięki której na wiele miesięcy pozostanie w pełni sprawny. Co więcej, możesz dopasować jego wygląd do twoich indywidualnych preferencji. Chcesz, żeby był pokryty klasyczną, czarną i matową powierzchnią? Bardzo proszę: case S21 Liquid Air Matte. Potrzebujesz przezroczystego etui? Spigen Ultra Hybrid jest odpowiedzią.

Sprawdź całą ofertę, przekonaj się, czy jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania.

Etui/Szkła

Etui Samsung S21 - Case zabezpieczający i perfekcyjnie się prezentujący

Etui Samsung S21 zabezpiecza Twój telefon Samsung. Case'y marki Spigen to wyjątkowo wytrzymałe akcesoria. O ich wysokiej jakości świadczy precyzja wykonania i trwałe materiały. Najczęściej stosowane to TPU i PC. Pierwszy to plastyczne tworzywo, które dobrze sprawdza się jako miękki element stanowiący ramkę etui Samsung S21. Poliwęglan natomiast utrwala konstrukcję i dobrze amortyzuje wstrząsy. Tak dobrze przemyślana ochrona chroni Twój telefon przed nieprzewidzianymi sytuacjami, jak: upadki z wysokości, wysunięcie z kieszeni czy ułożenie w plecaku z milionem innych przedmiotów. 

Etui Spigen S21 umożliwia utrzymanie pełnej sprawności telefonu przez wiele miesięcy. Jeśli używasz case'a Spigen, nie musisz obawiać się o zarysowanie obudowy i ekranu, uszkodzenie wewnętrznych elementów na skutek wstrząsu. Większości uszkodzeń jesteś w stanie uniknąć, używając pokrowca: skutków upadków z wysokości, pęknięcia wyświetlacza, czy wgniecenia obuowy.

Spigen dostarcza wielu rozwiązań ochrony dla Samsunga S21. Uwielbianymi przez naszych klientów seriami etui Spigen są: S21 Rugged Armor, S21 Ultra Hybrid, S21 Liquid Crystal, S21 Liquid Air, S21 Liquid Crystal. Słyną one z systemów zabezpieczeń, takich jak: Air Cushion. To technologia poduszek powietrznych, amortyzujących wstrząsy upadków. Innym rozwiązaniem jest konstrukcja etui oparta na strukturze sieci pajęczej. Taka budowa sprawia, że całość jest stabilna i wyjątkowo wytrzymała. Bez względu na liczbę warstw i zastosowanych materiałów, produkt stanowi spójną, nierozerwalną całość.

Szkło Samsung S21 - Tempered Glass od Spigen

Wyświetlacz umożliwia obsługę telefonu i bez niego funkcje dotykowe miałyby nikłe szanse, żeby działać, dlatego zabezpieczenie ekranu to równie ważna kwestia, jak używanie etui. Akcesoriów ochronnych na ekran jest kilka rodzajów, my oferujemy szkła hartowane S21 Spigen, folie ochronne, szkła w płynie, szkła prywatyzujące i folia hydrożelowa S21.

Szkło Spigen S21 to jedno z najmocniejszych zabezpieczeń przedniej części telefonu. Osiąga odporność na poziomie 9H, co oznacza, że niemożliwe jest zarysowanie go przedmiotem codziennego użytku, chyba, że masz przy sobie ostrze diamentowe. Są w pełni przezroczyste, nie wpływają na czułość dotyku i nie zmieniają barw wyświetlacza. 

 

Poznaj także ofertę Spigen etui Samsung S21 FE, etui Samsung S21 Ultra.

pixel