Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Spigen iPhone SE 2022 Etui Case Szkło

( ilość produktów: 28 )

Wszystkie serie etui Spigen do Apple iPhone SE 2022: Ultra Hybrid, Rugged Armor, Tough Armor, Liquid Crystal i inne. Obudowy dedykowane iPhone SE 2022 - kompatybilne także z iPhone 7/8/SE w jednym miejscu. Do etui dopasujesz tu szkło Spigen lub folię Spigen, zapewniając swojemu iPhone'owi kompleksową ochronę.

 

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui Spigen iPhone SE 2022 - iPhone 7/8/SE

Sprytne posunięcie marki Apple w kwestii kształtu i rozmiarów iPhone SE 2022/7/8/SE spowodowało, że każdy case, jaki kupisz do wymienionych modeli telefonów, będzie odpowiedni także do najnowszego z 2022 roku. Etui Spigen iPhone 2022 jest także kompatybilne z akcesoriami do iPhone 7/8/SE. To ważna wiadomość, ponieważ etui Spigen słyną z wysokiej jakości i precyzyjnego wykonania. Opinie użytkowników w tej kwestii są zgodne - Spigen to jedna z najlepszych marek etui na telefon, w wielu seriach przewyższająca funkcjonalnością nawet samą markę Apple. Mowa tu o takich etui iPhone SE 2022 jak: Spigen Ultra Hybrid, Neo Hybrid, Rugged Armor, Tough Armor. 

Etui Spigen iPhone SE 2022 to dobrze zaprojektowane i dokładnie wykonane akcesoria. Tworzone z myślą o odporności na uszkodzenia, skutki upadków, zabrudzenia i inne nieprzewidziane sytuacje. Wykonane z trwałych i zaawansowanych technologicznie materiałów, łączących w sobie cechy plastyczności i wytrzymałości. Taka hybryda sprawia, że każdy case Spigen iPhone SE 2022 jest komfortowy w użytkowaniu i pozostaje w pełni funkcjonalny, nawet z etui odgrywającym rolę zbroi.

Spigen Neo Hybrid do iPhone SE

Etui Neo Hybrid do iPhone SE 2022 to zdecydowanie jeden z najbardziej dopracowanych modeli pod względem wizualnym. Matowe wykończenie i nowoczesny wzór, że telefon Apple prezentuje się zjawiskowo. Ponadto, sprawia, że iPhone SE stabilnie leży w dłoni, ułatwia obsługę jedną ręką. Case Spigen Neo Hybrid do iPhone SE 2022/7/8/SE ma wzmocnioną ramę chroniącą przed uszkodzeniami newralgiczne punkty jak narożne i boczne elementy.

Szkło hartowane Spigen iPhone SE 2022

Marka Spigen podąża za nowościami, nie zatrzymując się nawet na moment. Tworzy etui, folie i szkła hartowane do najnowszych modeli telefonów Apple. Do iPhone SE 2022 Spigen przygotował dużą ofertę jak na ochronę ekranu. Szkła hartowane iPhone SE, folie ochronne Spigen, w płynie, w postaci stałej, z dodatkową nakładką montażową - to kilka przykładów innowacyjnego podejścia marki do zabezpieczenia wyświetlacza iPhone SE 2022. Wszystko, aby uchronić ekran przed zarysowaniem, zabrudzeniem lub poważniejszymi uszkodzeniami. Szkła Spigen iPhone SE 2022: 

spigen iphone se 2022 AlignMaster GLAS.tR iPhone SE 2022

spigen iphone se 2022 GLAS.tR Nano Liquid iPhone SE 2022

spigen iphone se 2022 AlignMaster GLAS.tR Full Cover iPhone SE 2022

pixel