Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Etui na telefon Huawei i szkła hartowane Spigen

( ilość produktów: 4 )
spigen huawei

Szkła i etui do Huawei od Spigen w wielu odsłonach. Case'y Ultra Hybrid i Rugged Armor w pełni zabezpieczą Twój telefon Huawei. W połączeniu ze szkłem hartowanym lub folią ochronną 9H stanowią kompleksową ochronę każdego elementu urządzenia. Od teraz upadki z wysokości i codzienne użytkowanie nie uszkodzi Twojego smartfonu! Wybierz najtwardsze szkła Spigen i solidnie wykonane etui do Huawei !

Kompatybilność (model)
Pokaż tylko

Etui do telefonu Huawei

Każdy model telefonu Huawei wymaga zabezpieczenia w postaci akcesoriów ochronnych. Pierwszym wyborem jest etui do telefonu Huawei, które spełnia kilka funkcji. Nasza kolekcja case'ów do telefonów zapewni przede wszystkim bezpieczeństwo, potem nada odpowiedniego stylu, a na koniec będzie użyteczne przez wiele miesięcy. 

Etui do telefonu Huawei Spigen to produkty, które służą zabezpieczeniu telefonu przed każdego rodzaju uszkodzeniem. Napotykasz je codziennie, podczas zwykłego użytkowania telefon może wysunąć ci się z ręki, upaść z wysokości, zsunąć się z biurka. Nie raz pewnie zdarzyło się, że włożyłeś swój Huawei do plecaka, torby lub kieszeni z innymi przedmiotami jak klucze, które mogą uszkodzić oryginalną obudowę. W wyjątkowych okolicznościach, jak podróże, czy urlop telefon towarzyszy ci na plaży, podczas spływu kajakiem, czy przy wspinaczce górskiej. Każda z tych sytuacji wiążę się z możliwością uszkodzenia telefonu w bardzo dotkliwy sposób. 

Używając tak niewielkiego i czasem niewidocznego gadżetu jak etui do Huawei P30 Pro, możesz wiele oszczędzić: czas naprawy, ich koszty oraz stres związany z uszkodzeniem lub wymianą telefonu. 

Case do Huawei może dodać mu funkcjonalności oraz zmienić wygląd. Możesz traktować go jako podstawkę lub statyw, jeśli m wbudowaną nóżkę jak w serii Tugh Armor. Jeśli nosisz ze sobą karty lub dokumenty, możesz ułożyć je w kieszonce umieszczonej w tylnym panelu etui Huawei Slim Armor CS. 

Etui do Huawei Spigen

Etui do Huawei marki Spigen może znacząco wpłynąć lub w ogólne nie zmienić wyglądu Twojego telefonu. Jeśli lubisz się wyróżniać i nadać urządzeniom własny styl, wybierz case w odpowiednim kolorze. Większość naszych produktów zachowana jest w klasycznych, barwach, w ciemnej tonacji, reprezentującej klasę produktów premium. Podkreśla to minimalistyczny design i brak dodatkowych zrobień. Proste wzory, niewielkie perforacje na tylnych panelach, a niekiedy całkowity brak, jak w serii Thin Fit, definiuje styl Spigen.

Mamy szeroką gamę przezroczystych etui Huawei dla osób, które cenią oryginalny wygląd telefonu. To w pełni przejrzyste powierzchnie ochronne, które mocno przylegają do powierzchni urządzenia, chroniąc je. Dostępne w kilku seriach: Ultra Hybrid, czy Liquid Crystal. Cechują się one zróżnicowanymi poziomami ochrony.

Szkła do Huawei 

Szkła hartowane do Huawei mają przede wszystkim chronić wyświetlacz telefonu. Głównie przed zarysowaniem, ale w wyjątkowych sytuacjach, także przed stłuczeniem szybki. W sytuacji, kiedy ekran jest najbardziej eksploatowanym elementem telefonu, jego zniszczenie jest nieuniknione, dlatego lepiej go chronić. Naprawa lub wymiana wyświetlacza Huawei może kosztować kilkaset złotych, natomiast zabezpieczenie ochronne kupisz za mniej niż 80 zł. 

Masz do wyboru kilka akcesoriów, w tym folie ochronne, folie w płynie oraz szkła hartowane do Huawei od Spigen. Każde z nich zabezpiecza wyświetlacz przed uszkodzeniem. Różnią się sposobem montażu i ewentualnie dodatkowymi powłokami np. oleofobową. Szkła do Huawei Spigen to w pełni przezroczyste powierzchnie, które utwardzają powierzchnię wyświetlacza, uniemożliwiając jej stłuczenie.

pixel