Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Etui iPhone 15 i Szkła Spigen

( ilość produktów: 43 )
etui iphone 15

Etui iPhone 15, szkła hartowane i folie do Twojego telefonu od wiodącego producenta akcesoriów mobilnych - Spigen już są w sprzedaży! Pełna kolekcja etui Ultra Hybrid, Mag Armor, Rugged Armor, Slim Fit oraz Tough Armor gości na naszych półkach. Możesz wybierać między każdym poziomem ochrony, wzorem oraz rodzajem case'a do Twojego urządzenia. Są one w pełni dopasowane do szkieł i folii Spigen iPhone 15 i zapewniają kompleksowe zabezpieczenie na długi czas. Sprawdź!

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui iPhone 15 Spigen

Etui iPhone 15 od Spigen to produkty dedykowane najnowszym telefonom marki Apple. Skomponowaliśmy ofertę, w której znajdziesz najbardziej znane i pozytywnie oceniane serie etui do iPhone 15, takie jak: Ultra Hybrid, Rugged Armor, Tough Armor, Slim Fit. Przygotowaliśmy także produkty obsługujące technologię MagSafe, czyli etui kompatybilne z magnetycznymi ładowarkami i uchwytami. 

Najważniejszym atutem i zarazem funkcją etui na telefony Apple jest zabezpieczenie przed uszkodzeniem. Nasze produkty cechują się możliwie najwyższą odpornością na zmianę kształtu, odbarwienia, rozrywanie i ścieranie. Dlatego będą chroniły Twój iPhone 15 przez długi czas, bez konieczności wymiany. A case do iPhone 15 możesz dopasować do własnych potrzeb.

Dla przykładu: wybierając serię Slim Fit, otrzymujesz bardzo cienkie etui, niepogrubiające telefonu i eksponujące jego oryginalny kształt. Natomiast jeśli potrzebujesz mocnej i stabilnej konstrukcji, wybierz produkty z grupy Rugged Armor, która wytrzyma niemal każdy upadek z wysokości i pozostawi Twój telefon w nienaruszonym stanie!

Etui iPhone 15 - które wybrać?

Spośród dziesiątek etui iPhone 15 dostępnych w naszym sklepie, możesz wybrać różne rodzaje: pancerne, smukłe, przezroczyste, z podstawką, wzorzyste lub zupełnie gładkie. Różnią się one poziomem ochrony, kolorystyką, designem oraz ceną. W zależności od tego, co jest dla Ciebie najważniejszym kryterium wyboru, ostateczny wybór ma je spełniać. To znaczy, że jeśli szukasz etui, które przede wszystkim zabezpieczy Twój iPhone 15, ponieważ zdarza Ci się go upuścić lub pracujesz w trudnych warunkach, wybierz wytrzymały case. Przykładem takiego produktu jest seria Rugged Armor.

Jeśli natomiast wybrałeś iPhone 15 ze względu na jego obłędny wygląd, za nic nie będziesz chciał go ukrywać. I w takiej sytuacji najlepiej wybrać przezroczysty case Spigen, w pełni eksponujący oryginalną obudowę Apple, czyli Ultra Hybrid lub Liquid Crystal.

Używasz telefonu do oglądania filmów lub prowadzisz wideo rozmowy? Prawdopodobnie docenisz funkcjonalne rozwiązania, takie jak podstawka wkomponowana w etui iPhone 15. Umożliwia ona ustawienie urządzenia w stabilnej pozycji, bez konieczności opierania o przypadkowe przedmioty. Taką możliwość oferuje case Rugged Armor, który zapewni Ci także bezprzewodowe ładowanie dzięki obsłudze technologii MgSafe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, które etui do iPhone 15 wybrać, przejdź do naszego bloga: Etui iPhone 15 - które wybrać?

Szkła iPhone 15 Spigen

Szkła do iPhone 15 od marki Spigen zapewnią nie tylko bezpieczeństwo, ale i pełną higienę wyświetlaczowi Twojego telefonu Apple. To miejsce, na którym znajdują się setki zarazków i bakterii, a dzięki naszym szkłom iPhone 15 Spigen Glas.tR, unikniesz ich rozprzestrzeniania. Specjalna powłoka oleofobowa pozwala utrzymać czystość Twojego telefonu.

Co więcej, nasze szkła i folie iPhone 15 w pełni oddają wyświetlane barwy i pozostają bez wpływu na czułość funkcji dotykowych ekranu. Podczas codziennego użytkowania urządzenia prawdopodobnie zapomnisz, że je zamontowałeś. Są tak cienkie, że niemal niewyczuwalne pod opuszką palca. Mimo niedużej grubości szkła Spigen do iPhone 15 są wyjątkowo trwałe. Osiągają twardość 9H, dzięki procesowi hartowania.

etui iphone 15

Poznaj całą naszą ofertę i zabezpiecz swój telefon Apple z marką Spigen! Sprawdź ofertę etui iPhone 15 Plusetui iPhone 15 Pro i etui iPhone 15 Pro Max.

pixel