Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spigen GearLock Uchwyty Rowerowe na Telefon

( ilość produktów: 3 )

Zastanawiałeś się może kiedyś jaki uchwyt rowerowy sprawdzi się dobrze w każdych warunkach ? Czy jest jakiś produkt który umożliwia montaż i demontaż telefonu podczas jazdy przy użyciu jednej ręki ?

Spigen GearLock 

To właśnie produkt który spełnia powyższe kryteria. Ma on opinie jednego z najlepszych dostępnych na rynku uchwytów rowerowych.  Najciekawszym i jednocześnie uniwersalnym rozwiązaniem jest model GearLock MF100. Uchwyt ten pozwala na montaż do każdego modelu telefonu oraz do większości rowerów . Jest on wyposażony w uniwersalny adapter AU100 który wystarczy przykleić do tyły telefonu bądź etui.  Ten uchwyt Rowery będzie pasował zarówno do telefonu Samsung jak i iPhone. 

 

Uchwyt rowerowy Spigen Gearlock

Uchwyt GearLock zapewnia dużą wygodę użytkowania telefonu podczas jazdy na rowerze. Ekran jest widoczny podczas jazdy rowerem co umożliwi korzystanie np. z nawigacji czy też licznika. Dzięki takiemu rozwiązaniu jazda na rowerze może być ciekawe urozmaicona. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla zapalonych fanów kolarstwa. Do uchwytu GearLock MF100 można montować kamerkę sportową GoPro.

Uchwyt rowerowy na telefon Spigen

Oferujemy akcesoria wysokiej jakości do telefonu, które ułatwiają nie tylko codzienne korzystanie z niego, ale także używanie smartfonu podczas aktywności. Uchwyt rowerowy na telefon Spigen Gearlock jest sprawdzonym przez profesjonalistów produktem, który pokochali także amatorzy jazdy na rowerze. Opinie naszych klientów oraz testy, dowiodły, że Gearlock to bardzo stabilny uchwyt, gwarantujący pełne bezpieczeństwo Twojego telefonu, nawet na wyboistej drodze. 

pixel