Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Etui Samsung S21 FE i Szkła Spigen

( ilość produktów: 7 )
etui s21 fe

Etui S21 FE Spigen zabezpieczy Twój telefon Samsung! Przed skutkami upadków, przed zarysowaniem, przed uszkodzeniem. Oferujemy wiele akcesoriów, które uchronią Galaxy S21 FE przed zniszczeniem. Sprawdź sam i poznaj ulubione case'y naszych Klientów: Spigen S21 FE Thin Fit, Spigen S21 FE Tough Armor, S21 FE Rugged Armor i wiele innych. Dołącz do niego szkła S21 FE i zapewnij swojemu smartfonowi także ochronę ekranu. Szkło hartowane o odporności 9H już dostępne do Twojego telefonu!

Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui Samsung S21 FE Spigen

Galaxy S21 FE to jeden z najbardziej udanych smartfonów od Samsunga. Bardzo ważną kwestią jest dobór odpowiednich akcesoriów ochronnych do niego. Oferujemy etui Samsung S21 FE w wielu seriach: Ultra Hybrid S21 FE, Rugged Armor S21 FE, Tough Armor S21 FE, Thin Fit S21 FE, Liquid Crystal, Optik Crystal S21 FE, Caseology, Slim Armor. 

Możesz wybrać Spigen etui S21 FE spośród wyjątkowo wytrzymałych, pancernych pokrowców, ultra cienkich i niemal niezauważalnych etui oraz przezroczystych, prezentujących klasyczny design telefonu. Oferujemy dużą kolekcję produktów dedykowanych i stworzonych wyłącznie do Samsunga S21 FE. Są świetnie dopasowane, dobrze chronią oraz bardzo dobrze się prezentują.

Etui Samsung S21 FE chronią przed uszkodzeniami. Zapewnią bezpieczeństwo twojego telefonu, jeśli go upuścisz lub przesuniesz po płaskiej powierzchni. Dzięki używaniu tego akcesorium, oryginalna obudowa urządzenia przez długi czas będzie wyglądała jak nowa i niedostrzegalne będą ślady użytkowania, ponieważ nie powstaną. Case umożliwia utrzymanie Samsunga przez wiele dni nie tylko w nieskazitelnym wyglądzie, ale także w pełnej sprawności.

Szkła Spigen S21 FE - Tempered Glas Spigen

Podobnie ze szkłami hartowanymi. Mamy duży wybór szkieł Spigen S21 FE na ekran telefonu Samsung. Można je rozróżnić pod względem sposobu montażu i funkcjonalności. Szkło Spigen S21 Fe Tempered Glass może być nakładane na wyświetlacz w sposób klasyczny - poprzez naklejenie, poprzez rozprowadzenie powłoki ochronnej, jak w przypadku Spigen Nano Liquid. Jednym z godnych przedstawienia szkłem jest SPIGEN S21 FE Alm Glas.Tr, dostępne w dwupaku. Alm Glas.Tr charakteryzuje się niekonwencjonalnym sposobem montażu. Do zestawu dołączona jest specjalna nakładka umożliwiając idealne ułożenie Tempered Glass na ekranie. Zapobiega zakryciu przedniego aparatu lub innych elementów telefonu Samsung. Według opinii naszych klientów to szkło hartowane Spigen jest idealnym rozwiązaniem dla osób mniej doświadczonych w montażu screen protector.

Co ważne, szkło Spigen S21 FE Alm Glas.tR dostępne jest w dwupaku, co oznacza niższą cenę. Jak na wysoką jakość akcesoriów Spigen, szkło S21 FE to świetna oferta. Tak niska cena zwykle jest wartością jednego szkła hartowanego. 

 

Poznaj całą naszą ofertę akcesoriów ochronnych i ciesz się bezpiecznym korzystaniem z telefonu etui Samsung S21 Ultra, etui Samsung S21.

pixel