Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Magsafe iPhone 12 Etui i Akcesoria Spigen

( ilość produktów: 18 )
spigen magsafe iphone 12

iPhone 12 jako pierwszy z telefonów Apple otrzymał funkcje magnetyczne. Został wyposażony w pierścień, kompatybilny z technologią MagSafe. Oznacza to, że możesz kupić etui z MagSafe do iPhone 12 i jednym dotknięciem zamocować go w uchwycie samochodowym Spigen lub stojaku na biurko. W naszej ofercie znajdziesz uchwyty na telefon z MagSafe, które nie wymagają dodatkowych akcesoriów, ale etui z MagSafe zdecydowanie zwiększa siłę połączenia i stabilizuje pozycję telefonu. Poznaj całą ofertę sklepu SPIGEN.pl dla Twojego iPhone'a 12!

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko
Przedziały cenowe

Etui MagSafe iPhone 12

Etui MagSafe iPhone 12 to wyjątkowo praktyczne i estetyczne akcesorium, które z pewnością zadowoli każdego użytkownika iPhone 12. Stworzone z myślą o ochronie urządzenia, etui MagSafe iPhone 12 zapewnia doskonałą ochronę przed zarysowaniami, uderzeniami czy innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, etui MagSafe iPhone 12 jest nie tylko wytrzymałe, ale również eleganckie i stylowe. Dzięki specjalnej konstrukcji, case doskonale dopasowuje się do kształtu telefonu, nie zasłaniając przy tym żadnych przycisków czy gniazd. Dodatkowo, etui MagSafe iPhone 12 posiada wbudowane magnesy, które umożliwiają łatwe i szybkie mocowanie telefonu do innych akcesoriów MagSafe, takich jak ładowarki czy uchwyty.

Uchwyty MagSafe iPhone 12

Uchwyty MagSafe iPhone 12 to kolejne niezwykle praktyczne akcesorium dla każdego użytkownika iPhone 12. Uchwyty MagSafe iPhone 12 zapewniają bezpieczne i stabilne mocowanie telefonu, niezależnie od tego, czy korzystasz z niego w domu, w biurze czy w samochodzie. Dzięki wbudowanym magnesom, uchwyty MagSafe iPhone 12 umożliwiają łatwe i szybkie mocowanie i demontowanie telefonu, bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi czy akcesoriów. Uchwyty MagSafe iPhone 12 są kompatybilne z etui MagSafe iPhone 12, co umożliwia jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze korzystanie z telefonu. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, uchwyty MagSafe iPhone 12 są nie tylko trwałe i wytrzymałe, ale również eleganckie i stylowe, idealnie komponując się z designem iPhone 12.

Ładowarki MagSafe iPhone 12

Ładowarki MagSafe iPhone 12 to niezbędne akcesorium dla każdego użytkownika iPhone 12. Ładowarki MagSafe iPhone 12 umożliwiają szybkie i wygodne ładowanie telefonu, bez konieczności użycia kabli czy innych dodatkowych akcesoriów. Dzięki wbudowanym magnesom, ładowarki MagSafe iPhone 12 łatwo i pewnie mocują się do tyłu telefonu, zapewniając stabilne i bezpieczne ładowanie. Ładowarki MagSafe iPhone 12 są kompatybilne z etui MagSafe iPhone 12, co umożliwia ładowanie telefonu bez konieczności zdejmowania etui. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, ładowarki MagSafe iPhone 12 są nie tylko trwałe i wytrzymałe, ale również eleganckie i stylowe, idealnie pasujące do designu iPhone 12.

Poznaj także inne akcesoria Spigen: iPhone 12 Mini MagSafe, iPhone 12 Pro Max MagSafe, iPhone 12 Pro MagSafe.

pixel