Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Spigen iPhone 11 Pro Etui Case Szkło

( ilość produktów: 10 )
spigen iphone 11 pro

Znajdziesz tu akcesoria, które w pełni zabezpieczą twój telefon Apple iPhone 11 Pro przed uszkodzeniem. To etui, szkła hartowane i folie ochronne marki Spigen dedykowane iPhone 11 Pro. Wytrzymałe i precyzyjnie wykonane case'y i szkła ochronne Spigen iPhone 11 Pro.

 

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła
Pokaż tylko

Etui Spigen iPhone 11 Pro

Etui Spigen iPhone 11 Pro występuje w przeróżnych wariantach kolorystycznych: przezroczyste (Crystal Clear), wzorzyste, jednobarwne, cieniowane (Rose Crystal) , z kryształkami lub brokatem (Ultra Hybrid Glitter). Są też serie zachowane w klasycznej czerni jak Neo Hybrid iPhone 11 Pro. Najczęściej wybieraną obudową jest przezroczysta ze względu na uniwersalność zastosowania. Jest odpowiednia dla każdej osoby, pasuje do każdego stylu. Co więcej, taki case eksponuje wygląd telefonu Apple iPhone 11 Pro. Dla osób, które chcą się wyróżnić świetnym rozwiązaniem jest transparentne etui Spigen iPhone 11 Pro z kolorową ramą: czarną czerwoną, różową lub jakąkolwiek inną.

Spigen Liquid Crystal do Apple iPhone 11 Pro

Etui Liquid Crystal do iPhone 11 Pro to jedna z najczęściej wybieranych serii do telefonów Apple. Jest to smukły case, który nie pogrubia telefonu. Zwykle wstępuje w wersji przezroczystej, ale można go spotkać także w eleganckiej czarnej barwie. Wyraźnie podkreśla atuty iPhone 11 Pro dzięki doskonałej transparentności. Miękki i wygodny w użytkowaniu materiał etui Spigen sprawia, że telefon stabilnie leży w dłoni.

Spigen Ultra Hybrid do Apple iPhone 11 Pro

spigen iphone 11 pro Case Ultra Hybrid do Apple iPhone 11 Pro składa się z jednej warstwy, stanowiącej stabilną hybrydową konstrukcję. Rewers telefonu chroniony jest za pomocą usztywnionej powierzchni z PC. Ramka natomiast wykonana jest z TPU, elastycznego i wytrzymałego tworzywa. Etui Spigen iPhone 11 Pro dokładnie przylega do sylwetki telefonu Apple, dzięki temu zapewnia pełną ochronę obudowy. 

Szkło Spigen iPhone 11 Pro

Szkło Spigen iPhone 11 Pro to krystalicznie przejrzysta osłona ekranu telefonu Apple. Jest niezauważalna podczas użytkowania i pozostaje bez wpływu na czułość funkcji dotykowych wyświetlacza. Szkło hartowane Spigen Glas.tR stanowi wyjątkowo cienką powierzchnię. Ma to ogromne znaczenie dla posiadacza iPhone 11 Pro, ze względu na jakość wyświetlanego obrazu. Szkło nie wpływa na intensywność barw ekranu, czerń jest odpowiednia intensywna, a biel jasna. Szkła i folie Spigen do iPhone 11 Pro to produkty wysokiej jakości, potwierdzonej pozytywnymi opiniami użytkowników.

pixel