Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Etui Samsung S22 Plus i Szkła Spigen

( ilość produktów: 7 )
etui samsung s22 plus

Szukasz przezroczystego etui S22 Plus? Wytrzymałej obudowy Spigen? Czarnego case'a z minimalistycznym wzorem? W naszym sklepie SPIGEN znajdziesz je wszystkie. Case'y, obudowy, szkła hartowane i etui Samsung S22 Plus. Są tu uwielbiane przez naszych Klientów serie Ultra Hybrid S22 Plus, Rugged Armor S22+, Tough Armor S22 Plus, Liquid Crystal do telefonu Samsung. Na pewno wybierzesz odpowiednie dla siebie!

Etui/Szkła
Pokaż tylko

Spigen S22 Plus - etui i szkło do Samsunga Galaxy S22+

Spigen S22 Plus to oferta etui, szkieł hartowanych i folii ochronnych dedykowanych Samsungowi Galaxy S22 Plus. To dziesiątki etui na telefon chroniących przed uszkodzeniem i drogimi naprawami. Tak niewielkie akcesorium zabezpiecza obudowę S22 przed zarysowaniem, odkształceniem i zmianą koloru. Uniemożliwia pęknięcie szybki ekranu i zabrudzenie telefonu. A w połączeniu ze szkłem hartowanym S22 Plus stanowi zbroję nie do przebicia. 

Etui Samsung S22 Plus - zdobi i chroni

Oferta etui Samsung S22 Plus łączy serie pokrowców wytrzymałych, pancernych, wodoodpornych, smukłych, przezroczystych i zdobionych. Wszystkie case'y łączy świetny, minimalistyczny design, skupiający się na nowoczesnych, subtelnych wzorach. Dla przykładu case Tough Armor Spigen S22 Plus składa się z dwóch warstw, z których jedna to amortyzująca wstrząsy pianka, druga to odporne na uszkodzenia tworzywo. Inną cenioną przez użytkowników obudową jest Spigen S22 Plus Ultra Hybrid. To przezroczysty case do Samsunga S22+, który idealnie przylega do powierzchni telefonu, uniemożliwiając jego uszkodzenie. Poznaj więcej serii, przeglądając całą naszą ofertę lub przejdź do sekcji serie w prawym dolnym rogu strony.

Szkło Spigen S22+ w trosce o ekran Twojego telefonu

Szkło Spigen S22 Plus to konieczne zabezpieczenie ekranu telefonu Samsung. Szkło hartowane chroni wyświetlacz przed stłuczeniem szybki, zarysowaniem, kurzem i odciskami palców. Co najważniejsze marka Spigen osiągnęła w procesie hartowania najwyższą możliwą twardość osłony ekranu 9H. Przedmioty codziennego użytku nie są w stanie takiego zabezpieczenia wyświetlacza S22 Plus uszkodzić. Nie musisz się zatem obawiać o ekran Twojego S22 Plus - szkło hartowane Spigen jest odporne na zarysowanie kluczami, czy innymi ostrymi przedmiotami. 

Zobacz też etui Samsung S22 i etui Samsung S22 Ultra

pixel