Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Spigen iPhone 11 Pro Max Etui Case Szkło

( ilość produktów: 5 )
spigen iphone 11 pro max

Znajdziesz tu pełną ofertę etui Spigen iPhone 11 Pro Max. Oryginalne akcesoria marki Spigen przeznaczone do ochrony i zabezpieczenia telefonu Apple iPhone 11 Pro Max. Case'y, obudowy, folie i szkła Spigen do iPhone 11 Pro Max. Najnowsze serie etui Spigen Ultra Hybrid, Liquid Crystal, Spigen Tough Armor i wiele innych.

 

Kompatybilność (model)
Etui/Szkła

Etui Spigen iPhone 11 Pro Max 

Case na telefon Apple to jedno z pierwszych akcesoriów, jakie kupujemy do smartfonu. Stanowi drugą skórę telefonu z tym, że jej wygląd możemy dopasować do własnych upodobań. Nie trzeba ograniczać się do kilku kolorów producenta jak w przypadku telefonu. Etui Spigen iPhone 11 Pro Max to bogata oferta case'ów do tego modelu telefonu Apple. Twórcy postarali się, aby każdy mógł znaleźć obudowę odpowiednią dla siebie. Tak też powstały serie, różniące się kształtem, funkcjonalnością i wyglądem. Ulubionymi i najpopularniejszymi etui Spigen iPhone 11 Pro Max są serie:

Etui Spigen iPhone 11 Pro Max Ultra Hybrid iPhone 11 Pro Max to etui cechujące się wyjątkową wytrzymałością, smukłą sylwetką i idealnym dopasowaniem do telefonu

Etui Spigen iPhone 11 Pro Max Spigen Liquid Crystal iPhone 11 Pro Max to obudowy wykonane z elastycznego materiału, uzupełnionego o warstwę amortyzującą. Liquid Crystal dostępne jest w wersji przezroczystej, z brokatem i w kolorze.

Etui Spigen iPhone 11 Pro Max Spigen Tough Armor iPhone 11 Pro Max to case zaprojektowany do cięższych starć: z podłożem, blatem biurka i ostrymi narzędziami w plecaku czy torbie. Odporny na zniszczenie, skutecznie broni iPhone 11 Pro Max przed uszkodzeniem.

Szkło Spigen iPhone 11 Pro Max Apple

Etui do iPhone 11 Pro Max to świetna ochrona telefonu, ale w wielu przypadkach może okazać się niewystarczająca. Na przykład w sytuacji, kiedy na ekran upuścimy jakiś przedmiot lub telefon upadnie wyświetlaczem wprost na twardą, lub nierówną powierzchnię. Żeby uniknąć stłuczenia szybki i kosztownych napraw, należy zabezpieczyć ekran folią lub szkłem Spigen iPhone 11 Pro Max. Do najważniejszych cech szkła Spigen iPhone 11 Pro Max należą: wytrzymałość na poziomie 9H, odporność na zarysowanie, pełna przezroczystość. 

Serie szkieł Spigen do Apple iPhone 11 Pro Max:

Etui Spigen iPhone 11 Pro Max EZ FIT Glas.tR SLIM iPhone 11 Pro Max - niezwykle cienkie, krystalicznie przejrzyste szkło hartowane.

Etui Spigen iPhone 11 Pro Max EZ FIT Glas.tR Privacy iPhone 11 Pro Max - szkło o innowacyjnym sposobie montażu, gwarantującym idealne dopasowanie i brak pęcherzyków powietrza pod powierzchnią szkła.

Etui Spigen iPhone 11 Pro Max Glas.tR Nano Liquid iPhone 11 Pro Max - to nanohydrofobowa technologia, oparta na płynnej postaci szkła hartowanego. Po instalacji staje się twardą i wytrzymałą powłoką, chroniącą ekran.

pixel