Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui iPhone 12 Mini i Szkła Spigen

( ilość produktów: 8 )
etui iphone 12 mini

Wszystkie akcesoria Spigen iPhone 12 Mini w jednym miejscu! Pełna oferta etui Spigen, szkieł Spigen i folii ochronnych do Twojego Apple iPhone 12 Mini znajduje się właśnie tu. Znajdź, porównaj i wybierz najlepsze dla siebie wysokiej jakości etui iPhone 12 Mini i wytrzymałe szkła i folie. Z łatwością odszukasz wytrzymały case Spigen Rugged Armor, przezroczysty Ultra Hybrid czy ultra cienki Thin Fit. Dopasuj do niego szkło Spigen i ciesz się kompleksową ochroną i bezpiecznym użytkowaniem iPhone'a 12 Mini.

Pokaż tylko

Etui iPhone 12 Mini Spigen 

Etui iPhone 12 Mini Spigen to gwarancja bezpieczeństwa i wysokiej jakości. Tak najkrócej można opisać główne cechy akcesoriów Spigen. Dla najnowszych serii telefonów Apple marka tworzy etui, szkła i folie zabezpieczające o wysokiej odporności na:

spigen iphone 12 mini uszkodzenia, zarysowania i wgniecenia obudowy telefonu iPhone 12 Mini,

spigen iphone 12 mini zabrudzenia, pęknięcia i zarysowania ekranu iPhone 12 Mini,

spigen iphone 12 mini pozostawianie tłustych śladów i zbieranie się kurzu.

Każdy case Spigen iPhone 12 Mini jest idealnie dopasowany do sylwetki telefonu Apple, co sprawia, że drobinki kurzy nie mają możliwości dostania się między obudowę a etui. Odpowiedni kształt wpływa także na zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa urządzeniu. Etui iPhone 12 Mini Spigen okrywa najważniejsze elementy telefonu: rewers, boczne i narożne krawędzie. W niektórych seriach etui do iPhone 12 Mini Spigen, jak Rugged Armor czy Ultra Hybrid rama pokrowca wysunięta jest nieco ponad powierzchnię ekranu. Sprawia, to, że zanim zdążysz nakleić szkło hartowane, telefon prawdopodobnie się nie uszkodzi. Podczas najczęstszych upadków, czyli wyświetlaczem centralnie w dół - szybka ekranu będzie zabezpieczona, a wzmocnione brzegi zamortyzują upadek.

Przezroczysty case do iPhone 12 Mini Spigen Ultra Hybrid

Spigen Ultra Hybrid iPhone 12 Mini to seria etui dedykowana nadal dość świeżemu telefonowi Apple. Przezroczysty case do iPhone 12 Mini Spigen Ultra Hybrid to obudowy zachowane w hybrydowej formule. Łączą w sobie dwa tworzywa o wyjątkowych właściwościach. Case Ultra Hybrid iPhone 12 Mini wykonany jest z elastycznego i bardzo wytrzymałego TPU oraz twardego i odpornego na każdy wypadek Poliwęglanu. Hybryda tych dwóch materiałów sprawia, że telefon jest w pełni zabezpieczony. Amortyzuje upadki i pozwala uniknąć ich przykrych i kosztownych skutków. 

Spigen Ultra Hybrid do Apple iPhone 12 Mini dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym i przezroczystym. Ten ostatni, Ultra Hybrid Clear Case to obudowa o przejrzystej, jasnej barwie. Perfekcyjnie oddaje oryginalne kolory i kształt telefonu iPhone 12. Mini. Etui Spigen Ultra Hybrid Black to przezroczysty case do iPhone 12 MIni, którego rama-bumper pokryty jest intensywnym czarnym odcieniem. Pozostała część, zabezpieczająca tył telefonu pozostaje transparentna, nadając etui modernistycznego stylu.

Szkła iPhone 12 Mini i folie Spigen

Wyświetlacz telefonu, a szczególnie telefonu Apple Phone 12 Mini, to jeden z najważniejszych elementów urządzenia, dlatego warto go dokładnie zabezpieczyć. Spigen oferuje iPhone'owi 12 Mini jedną z najmocniejszych osłon ekranu dostępna na rynku. Szkło hartowane o wytrzymałości 9H. Takie szkło iPhone 12 Mini Spigen w zestawie z etui stanowi pełną ochronę telefonu. Tworzy pewnego rodzaju pancerz, który niełatwo zniszczyć. Dzięki temu niełatwo tez uszkodzić telefon Apple iPhone 12 Mini. 

 

Zobacz także etui iPhone 12etui iPhone 12 Pro Max, etui iPhone 12 Pro.

pixel