Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Krystaliczna czystość i wytrzymała ochrona? To Etui Spigen Ultra Hybrid do iPhone 11!

2022-03-14
Krystaliczna czystość i wytrzymała ochrona? To Etui Spigen Ultra Hybrid do iPhone 11!

Spośród wielu serii etui Spigen, opatentowanych ponad 1000 modeli pokrowców na telefon, jeden zasługuje na szczególną uwagę. To case, który łączy w sobie krystaliczną przejrzystość i wyjątkową wytrzymałość. Mowa tu oczywiście o etui Spigen iPhone 11 Ultra Hybrid w wersji przezroczystej obudowy.

Etui Spigen iPhone 11 Ultra Hybrid

Zobacz, jak świetnie etui Spigen Ultra Hybrid komponuje się z iPhone 11. Case jest dedykowany wyłącznie temu modelowi Apple iPhone i przylega do niego niczym niewidoczna powłoka.

Ultra Hybrid iPhone 11

To krystalicznie przejrzyste etui jasnym odcieniem rozświetla oryginalny design telefonu, podkreślając jego kształt.

Spigen iPhone 11 Ultra Hybrid

Jest smukły i idealnie przylega do powierzchni iPhone 11. Zapobiega tym samym powiększaniu rozmiarów telefonu, z łatwością można go chwycić jedną ręką. Dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu utrudnia pyłkom kurzu dostanie się między telefon a etui i pozostaje czysty na wiele dni.

Spigen Ultra Hybrid iPhone 11

Etui Spigen Ultra Hybrid do iPhone 11 zabezpiecza boczne krawędzie dzięki stabilnej ramie wykonanej z TPU. Hybrydowa konstrukcja, czyli połączenie dwóch rodzajów tworzyw, stanowi mocny pancerz, chroniący telefon przed uszkodzeniem i skutkami upadków.

Ultra Hybrid iPhone 11

Case Spigen nie wpływa na rozmiar i kształt iPhone 11. Mimo, że jest wyjątkowo cienki, świetnie zabezpiecza telefon przed nieprzewidzianymi wypadkami: upuszczeniem, zsunięciem z biurka czy przebywaniem w torbie lub plecaku z ostrymi przedmiotami, jak klucze.

etui iPhone 11 Ultra Hybrid

Sklep SPIGEN.pl

Polecane

pixel