Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zestawienie godnych uwagi etui Spigen iPhone 11

2022-05-04

Z telefonem takim, jak Apple iPhone 11 można ufać tylko etui premium. Spigen jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości etui na iPhone'a, który ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dla najnowszego iPhone 11. W tym artykule zestawiliśmy najlepsze etui Spigen iPhone 11.

Spigen to jedna z pierwszych marek, która oferuje najwyższej jakości etui na iPhone'y. W ciągu kilku dni od ogłoszenia nowego smartfonu Apple, Spigen zalewa rynek swoimi ochronnymi obudowami. Ta szybka reakcja wywołuje nie lada chapeau bas po stronie klientów mających w planach zakup iPhone'a, a tych zawsze jest sporo. Pozostając wiernym swojej wieloletniej tradycji, również i tym razem wprowadzono na rynek jedne z najlepszych etui Spigen iPhone 11 Pro.

Wyczuwając duże zapotrzebowanie na produkty Spigen, opracowaliśmy listę najlepszych etui tej marki na iPhone'a 11. Hybrydowe, ultra hybrydowe, wąskie, z funkcją portfela, silikonowe, czy super wytrzymałe – jest w czym przebierać, a to tylko niektóre z dostępnych pokrowców Spigen iPhone 11. Zachęcamy do lektury, abyście mogli dowiedzieć się więcej i podjąć przemyślaną decyzję w kwestii najbliższego zakupu etui.

Najlepsze tegoroczne etui Spigen iPhone 11

#1. Case Spigen Neo Hybrid

Spigen iPhone 11 Neo Hybrid

Produkt Neo Hybrid od Spigen to idealne połączenie nowoczesnego designu i niezawodnej ochrony. Teksturowany wzór geometryczny jest odporny na odciski palców i sprawia, że obudowa naszego telefonu jest stylowa jak żadna inna. Jest to świetny materiał, mający potencjał przyciągnięcia do siebie młodszych użytkowników iPhone'a. Lubią oni obnosić się ze swoim urządzeniem i pokazywać je innym. Spigen iPhone 11 ma na starcie profil o grubości 0,3 cala, a etui Neo Hybrid doda do tej liczby zaledwie 0,16 cala.

Ten zgrabny i lekki pokrowiec posiada także dotykowe przyciski, które zapewniają niezawodną współpracę z interfejsem użytkownika i łatwe naciskanie wszystkich guzików. Możemy bez trudu kontrolować głośność i przyciski zasilania; równie łatwo dostępny jest przełącznik pozwalający nam przełączyć iPhone'a w tryb cichy.

Wyróżniająca cecha: Geometryczny wzór

#2. Etui Spigen Ultra Hybrid S z nóżką na iPhone 11

case Spigen Ultra Hybrid S z nóżką

Nóżka, tudzież podstawka (zwał, jak zwał), robi nie lada różnicę w tym modelu etui dla Spigen iPhone 11, jakim jest Ultra Hybrid. Spigen wie, że tak przystępne cenowo produkt ma potencjał stać się hitem wśród studentów i młodych użytkowników. Mogą chcieć używać iPhone’a do zapisywania materiałów szkolnych i multimedialnych treści. Aby czytać teksty i oglądać filmy, mogą skorzystać ze wspomnianej nóżki, którą można regulować pod różnymi kątami.

Spigen zastosował w tym modelu technologię hybrydową z obramowaniem wykonanym z tworzywa TPU i wytrzymałą tylną obudową z poliwęglanu. Metalową podpórkę można otwierać i zamykać za pomocą zatrzasku magnetycznego, co znacząco ułatwia użytkowanie. Ciężko też nie docenić krystalicznie czystej przezroczystości, która uwydatnia oryginalne piękno i kolory naszego iPhone'a.

Wyróżniająca cecha: Metalowa nóżka

#3. Spigen iPhone 11 Slim Armor CS

etui Spigen Slim Armor CS iPhone 11

Etui Slim Armor CS od Spigen wyróżnia się na tej liście dzięki swojej budowie węższej od portfela. W rzeczywistości jest to pokrowiec, w którym możemy też przechowywać do dwóch kart kredytowych i/lub dowodów tożsamości. Z tyłu tego etui znajduje się przesuwany suwak, które zamienia etui w portfel.

W celu ochrony iPhone'a, Spigen zastosował technologię podwójnych warstw obudowy i poduszki powietrznej. Wewnątrz znajduje się amortyzujące tworzywo TPU, a na zewnątrz poliwęglan. Pomimo tego, że mowa tu o produkcie poniekąd dwa w jednym, Spigen zdołał zachować w Slim Armor minimalistyczny design, który zachwyca swą elegancją.

Wyróżniająca cecha: Minimalistyczny design

#4. Case Spigen Ultra Hybrid - iPhone 11

Spigen iPhone 11 Ultra Hybrid

Krystalicznie czysta przezroczystość to znak rozpoznawczy marki Spigen. Możemy dzięki niej prezentować swoim znajomym i współpracownikom blask designu iPhone'a oraz jego piękną, oryginalną kolorystykę. Aby jednak wygląd szedł w parze z ochroną, Spigen raz jeszcze połączył obramowanie TPU z wytrzymałym poliwęglanowym tyłem.

Obiektywy aparatu i ekran dotykowy są najdelikatniejszymi elementami telefonu i właśnie Spigen zdecydował się w kluczowych punktach etui iPhone 11 Ultra Hybrid na wypukłe obramowanie, które chroni aparat i ekran na płaskich powierzchniach.

USP: Wypukłe obramowanie

#5. Etui Spigen iPhone 11 Wallet

Spigen iPhone 11

Spigen nie ogranicza swojego kunsztu do wykonania etui ochronnych i producent nie bał się w ostatnich zapuścić w sferę portfeli, które są zawsze mocno poszukiwanym produktem przez konsumentów. To konkretne połączenie pokrowca na telefon i portfela jest wykonane z wysokiej jakości syntetycznej skóry z obudową z tworzywa TPU. W kieszonce produktu Spigen Wallet możemy przechowywać do trzech kart kredytowych i trochę gotówki.

Możemy również przekształcić nasz portfel w podstawkę. Wystarczy w tym celu przechylić przednią klapkę pod kątem 90 stopni, aby móc w komfortowych warunkach oglądać filmy, nagrania i programy telewizyjne. Nie można też przegapić w tym wszystkim paska magnetycznego, który chroni nasze telefon i karty przechowywane w środku.

Wyróżniająca cecha: Wysokiej jakości syntetyczna skóra

#6. iPhone 11 Spigen Gauntlet

etui Spigen iPhone 11 Gauntlet

Model Gauntlet został specjalnie zaprojektowany dla miłośników przygód. Solidny profil tego etui poradzi sobie ze wszystkimi okolicznościami, które napotkasz podczas swoich przygód. Aby wytrzymać wstrząsy wszelkiej maści, Spigen zastosował piankowe wypełnienie z ekstremalną amortyzacją w tej wyjątkowo dobrze chronionej obudowie etui.

W celu ochrony przed upadkami Spigen uwzględnił w projekcie dodatkowe podkładki w rogach obudowy; poduszki te skutecznie radzą sobie z wstrząsami powodowanymi nagłymi upadkami lub uderzeniami. Dzięki dobrze widocznym przyciskom możemy też w łatwy sposób kontrolować głośność i przyciski mocy w naszym iPhonie.

Wyróżniająca cecha: Widoczne przyciski

#7.Spigen iPhone 11 Silicone Case

Spigen iPhone 11 Silicone Case

Silikonowa obudowa wygląda wyjątkowo elegancko na iPhonie. Być może z tego powodu takie kejsy są tak bardzo lubiane wśród menedżerów wielkich korporacji. Etui Silicone Case od Spigen ściśle przylega do iPhone 11 i jest miękkie w dotyku, zapewniając jednocześnie lepszą przyczepność i niezawodną ochronę narożników i tylnej ściany.

Szybki dostęp do przycisków głośności i przycisków kontrolnych jest możliwy dzięki dotykowym guzikom na obudowie, które bardzo dobrze reagują na dotyk. Warto też skorzystać z podkładki do ładowania bezprzewodowego, zważywszy że etui to jest kompatybilne z tą właśnie funkcją

Wyróżniająca cecha: Zwiększona przyczepność

#8. Etui do iPhone 11 - Spigen Tough Armor

etui Spigen iPhone 11 Tough Armor

Życie pełne jest niespodzianek, które nieraz stawiają nas w trudnych sytuacjach. Podczas gdy niektóre z nich testują naszą psychikę, inne mogą wymagać od nas wykazania się sprawnością fizyczną. W tym drugim przypadku warto chronić naszego iPhone’a przed uszkodzeniami o charakterze fizycznym. Twarda zbroja, jaką jest Spigen Armor, została stworzona z myślą o tym, aby wytrzymać najbardziej ekstremalne warunki; chroń swoje urządzenie przed upadkami i zarysowaniami dzięki etui wykonanemu z tworzywa TPU i poliwęglanu.

Oprócz solidnych materiałów Spigen zapewnia tu także wzmocnioną podpórkę z podwyższoną obramowaniem, aby chronić aparat i ekran dotykowy telefonu. Spigen zastosował technologię poduszki powietrznej, aby zabezpieczyć telefon przed wstrząsami i upadkami.

Wyróżniająca cecha: Technologia poduszki powietrznej

#9. Case na telefon - Spigen Rugged Armor

Spigen iPhone 11 Rugged Armor

Podobnie jak Tough Armor, etui Rugged Armor iPhone 11 od Spigen znane są z tego, że potrafią chronić iPhony w najróżniejszych warunkach. Ta matowa czarna obudowa posiada system sprężystej amortyzacji i konstrukcję z włókna węglowego. Wzór pajęczyny jest jedną z unikalnych cech tego pokrowca, który łączy w sobie również elastyczne tworzywo TPU. Co więcej, pogrubione obramowanie chroni ekran dotykowy telefonu.

Spigen zastosował także tutaj technologię poduszki powietrznej, która pozwoli chronić nasze urządzenie przed wstrząsami. Etui jest dodatkowo kompatybilne z ładowaniem bezprzewodowym i posiada smukły profil. Ponadczasowy wygląd Rough Armor nigdy nie wyjdzie z mody!

Wyróżniająca cecha: Wykonanie z włókna węglowego

#10. Klasyczny pokrowiec: Spigen iPhone 11 Classic

etui Spigen iPhone 11

Na koniec zostało nam klasyczne etui Spigen dla iPhone'a 11. Godnym uwagi w tym konkretnym kejsie jest to, że posiada on wejście kompatybilne z QNMP, co oznacza, że obudowa obsługuje magnetyczne mocowania samochodowe. Spigen Classic posiada płynną, miłą dla oka talię i elastyczne przyciski.

Dla większego komfortu i wygody Spigen zastosował w tym modelu miękką powłokę, aby zapewnić lepszą przyczepność. Nie zapomnijmy też, że klasyczna obudowa od Spigen jest kompatybilna z ładowaniem bezprzewodowym.

Wyróżniająca cecha: wejście kompatybilne z QNMP

I to by było na tyle! Najważniejszym wnioskiem płynącym z tego artykułu jest zapewne to, że Spigen jest marką, na którą można liczyć w kwestii wysokiej jakości etui, które będą z powodzeniem chronić nasze mobilne urządzenia. Na potwierdzenie tego wystarczyć spojrzeć na niezliczoną liczbę laurów i nagród, jakie Spigen posiada na swoim koncie. Mimo to, producent nie odcina kuponów i stale się rozwija, by móc zawsze oferować konsumentom stylowe i wytrzymałe etui na iPhone'y idące z duchem czasem.

Źródło: igeeksblog.com

Polecane

pixel