Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Co wiemy na temat iPhone 15 Plus- Etui, Cena, data premiery

2023-09-06
Co wiemy na temat iPhone 15 Plus- Etui, Cena, data premiery

Premiera iPhone 15 Plus tuż za rogiem, więc dla wszystkich fanów telefonów Apple przygotowaliśmy garść informacji. Podzielimy się z Wami przeciekami dotyczącymi nowych kolorów, cen i specyfikacji. Pomożemy także dobrać pasujące etui do iPhone 15 Plus.

 

 


ETUI iPhone 15 niedługo się pojawią w naszej ofercie! Zapisz się do newslettera, aby dostać o nich informacje.


 

Cena iPhone'a 15 Plus

Zacznijmy od najważniejszej kwestii, czyli kwestii pieniędzy. W wielu prognozach cenach iPhone'a 15 Plus waha się w przedziale 3500-5000 złotych. O ile kwoty zbliżone do 5 tysięcy są realne, o tyle 3650 zł, jak niektórzy prognozują to marzenie ściętej głowy. Niemożliwe. Biorąc pod uwagę (najniższy od lat) aktualny kurs dolara, konieczność doliczenia ceł i VAT'u, 5199 złotych powinno być ceną za najuboższą wersję iPhone'a 15 Plus

Prognozowana cena w Stanach Zjednoczonych to 899 USD, czyli dokładnie taka sama, jak za model z poprzedniego roku. To skłania do myślenia. Czy rzeczywiście Apple swoją nowość wypuści za tę samą kwotę? Według mojej subiektywnej opinii - NIE. Więc prawdopodobny punkt wyjścia do określenia ceny w PL, będzie zupełnie inna, więc nie wróżmy z fusów. Jedno, co może być pewne to to, że kwota przekroczy 5 tys. zł.

 

Data premiery etui iPhone 15 Plus

Oficjalnie wiadomo, że najnowszy model iPhone'a 15 Plus zostanie okazany światu 12 września 2023 roku, razem z pozostałymi modelami: iPhone 15, iPhone 15 Ultra, iPhone 15 Pro. To data premiery oraz rozwikłanie szeregu domysłów dotyczących nowych funkcji, wielkości, kolorów, ceny oraz portów. 

Dokładnie tego samego dnia rusza sprzedaż etui iPhone 15 Plus w naszym sklepie. Po zamówieniu idealnego egzemplarza i wyborze koloru, zapraszamy do kontynuowania zakupowego szaleństwa. Case do iPhone 15 Plus zabezpieczy Twój telefon Apple w pierwszych dniach po zakupowej ekstazy. 

Czy kupować oryginalne etui do iPhone 15 Plus?

Oryginalne etui Apple mają jedną zasadniczą zaletę - są oryginalne. Jednak poprzednie modele pokazały, jak bardzo różni się produkcja elektroniki i produkcja akcesoriów do elektroniki. Apple w porównaniu z innymi producentami etui do iPhone 15 wypada dość blado. I nie jest to piękny bladoróżowy odcień...

Zwracając uwagę na najwyższy możliwy stopień zabezpieczenia telefonu, czyli na to, czego wymagamy od etui iPhone 15, warto wybrać marki słynące z odpowiedniej ochrony. Warto wybrać case, który będzie zabezpieczał newralgiczne elementy, czyli ramę, ekran i obudowę. Taki, który zamortyzuje upadek i przez wiele dni utrzyma schludny wygląd.

 

Specyfikacja iPhone 15 Plus w pigułce

  • iPhone 15 Plus będzie miał ekran o przekątnej 6,7 cala.
  • Urządzenie będzie dostępne w wersji z 128 GB pamięci wewnętrznej.
  • iPhone 15 Plus będzie miał baterię o pojemności 3095 mAh.
  • Model ten będzie miał 6 GB pamięci RAM.
  • iPhone 15 Plus będzie miał lepszy aparat niż iPhone 15.
  • Aparat w iPhone 15 Plus będzie podobny do tego z serii Pro.

 

Kolory iPhone 15 Plus

Z dostępnych informacji wynika, że kolory, jakimi mienić się będzie iPhone 15 Plus to biały, szary, czarny i granatowy. Czy to kolory okażą się warte czekania? Przekonamy się kilka tygodni po premierze, kiedy użytkownicy przetestują i będą mogli wylać cały hejt dyskusyjnych niedoróbek.

 

iphone 15 plus kolory
Źr.: twitter.com Andrew O'Hara

 

Nie nam oceniać, czy którykolwiek z kolorów jest ładny, czy nie, ale będąc przy kolorach, warto pomyśleć o dopasowaniu do niego odpowiedniego etui iPhone 15 Plus. Do każdego z tych kolorów, w ofercie Spigen znajdziesz dopasowany egzemplarz wytrzymałego i świetnie się prezentującego case'a!

pixel