Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui Google Pixel 6 Pro i Szkła Spigen

( ilość produktów: 1 )
etui google pixel 6 pro

Do Google Pixel 6 Pro oferujemy szeroką gamę etui o różnych stopniach ochrony i wielu serii. Każdy znajdzie odpowiednie dla siebie etui Google Pixel 6 Pro marki Spigen. Zdecydowanie lepiej zainwestować w etui kilkadziesiąt złotych, niż płacić kilkaset za wymianę ekranu. Etui Spigen zapewniają wysoki stopień ochrony dzięki czemu Twój telefon jest znacznie bardziej bezpieczny. Każdy case jest kompatybilny ze szkłami Google Pixel 6 Pro z naszej oferty szkieł hartowanych i folii ochronnych Spigen.

Etui Pixel 6 Pro marki Spigen 

Nie wartko zwlekać z zakupem etui Pixel 6 Pro. To na tyle drogi smartfon, że każdy upadek może być naprawdę kosztowny. Jeśli chcesz mieć pewność ochrony swojego telefonu etui Spigen jest naprawdę dobrym wyborem. Oferujemy najbardziej odporny na upadki case Spigen Rugged Armor Pixel 6 Pro, jak i znacznie bardziej subtelne, ale również dobrze chroniące etui serii Ultra Hybrid. Słowem, każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętaj, że zakup etui Pixel 6 Pro wpłynie na komfort użytkowania telefonu Google. Nie wahaj się dłużej i wybierz sprawdzone rozwiązania od marki SPIGEN.

Każdy case Google Pixel 6 Pro cechuje się nowoczesnym designem. Produkty zaprojektowane są tak, aby pasowały do eleganckiego i codziennego stylu. Projekty naszych produktów utrzymane są minimalistycznej stylistyce, która nadaje oryginalnej obudowie telefonu klasy i szyku. 

Są wykonane z wytrzymałych materiałów, które są odporne na zmianę kształtu i koloru. Przez długi czas utrzymują swoją elastyczną formę dopasowaną do kształtu telefonu. Barwa etui Pixel 6 Pro pozostaje intensywna i wyraźna przed cały okres użytkowania.

Poznaj także naszą kolekcję etui Google Pixel 6A, etui Google Pixel 6.

pixel