Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Czy etui do iPhone 15 Pro Max jest niezbędne?

2023-09-19
Czy etui do iPhone 15 Pro Max jest niezbędne?

Premiera najnowszego telefonu Apple, czyli iPhone 15 Pro Max rodzi wiele pytań: czy w pudełku jest etui, ładowarka? Jak telefon wygląda? Czym się różni od poprzednich modeli? Czy stare etui będzie pasowało do iPhone 15 Pro Max? W krótkim podsumowaniu odpowiemy na te pytania. Zakończymy wnioskiem, który nasuwa się sam i odpowiada na pytanie tytułowe: czy case do iPhone 15 Pro Max jest niezbędny.

 

Czy w pudełku iPhone 15 Pro Max jest etui?

Podobnie jak w poprzednich modelach, tak i teraz Apple nie umieścił w pudełku żadnych gadżetów. Poza iPhonem 15 Pro Max nie znajdziesz za wiele. W pudełku nie ma etui, nie ma słuchawek bezprzewodowych, ale za to hula wiatr i wyleguje się Twój nowy iPhone. 

Odpowiednią ładowarkę i etui do iPhone 15 Pro Max musisz kupić sam.

 

Jak wygląda iPhone 15 Pro Max w rzeczywistości?

iPhone 15 Pro Max pierwsze wrażenie sprawia bardzo pozytywne. Wydaje się smukły i wybitnie prosty, mimo że do złudzenia przypomina iPhone 14 Pro Max. Dopiero przyglądając się bliżej, dostrzeżesz różnice. Więcej o tym, czy etui ze starszego modelu pasuje do iPhone 15, dowiesz się tutaj: Co wiemy na temat iPhone 15 Pro Max - Etui, Cena, data premiery.

Tylna powierzchnia obudowy jest matowa i to zdecydowanie bardziej niż w poprzednim modelu. Podobnie jest z krawędziami, które wyglądają jak szczotkowane aluminium. W modelu 14 ramka była błyszcząca. 

etui do iphone 15 pro max
Etui Thin Fit Spigen

 

Jeszcze jeden detal, który sprawił, że wygląd iPhone'a 15 Pro Max został odświeżony - ramki. Tym razem na ekranie nie dostrzeżesz niemal żadnych przeszkód w widoczności wyświetlanego obrazu. Ramka ograniczająca pole wyświetlacza została zmniejszona o połowę. Obecnie jej grubość, chociaż lepiej byłoby to nazwać "cienkość", wynosi zaledwie 1,5 mm.

 

Czy można używać iPhone 15 Pro Max bez etui?

Pewnie, że można. Ale wtedy lepiej ubezpieczyć iPhone 15 Pro Max przed uszkodzeniem, przed zarysowaniem obudowy, a najlepiej przed wszystkim. Co prawda, możesz mieć spory problem ze znalezieniem firmy, która zgodzi się na ubezpieczenie przed zarysowaniem, ale kto nie próbuje, ten nie używa najnowszego telefonu Apple bez etui. 

Producent iPhone'ów donosi, że tym razem ich obudowa będzie pokryta tytanową powierzchnią odporną na zniszczenie, z czego bardzo jesteśmy zadowoleni. Jednak nie daje nam gwarancji na uszkodzenie aparatów lub innych komponentów wewnętrznych, więc w jakiś sposób lepiej je zabezpieczyć.

Case do iPhone 15 Pro Max poza ochroną spełnia także inne funkcje, w tym stabilizuje ułożenie telefonu w dłoni i utrudnia wysunięcie się z niej. Poza tym zabezpiecza aparaty i wyświetlacz podniesionymi ramkami powyżej ich powierzchni. 

Gdyby zadać to pytanie producentowi, czyli Apple: czy używać iPhone'a 15 Pro Max bez etui, jak myślisz, co by odpowiedzieli?
Nasza przewidywania to: rekomendujemy używanie tytanowego telefonu bez etui i jednocześnie polecamy zakup naszych oryginalnych etui Apple, żeby ochronić te niezniszczalne urządzenia.

Cóż za paradoks.

etui iphone 15 pro max niezbedne
Etui Spigen Ultra Hybrid Mag

 

Czy muszę kupić case do iPhone 15 Pro Max?

Kilka faktów podsumowujących:

  • W pudełku nie otrzymasz etui do iPhone'a 15 Pro Max, innych akcesoriów w postaci ładowarki również nie. 
  • Obudowa pokryta jest tytanową powłoką.
  • Wygląd telefonu jest zbliżony do poprzedniego modelu, ale pozbawiony błyszczących elementów.
  • iPhone 15 Pro Max nie jest niezniszczalny.
  • Apple sprzedaje etui ochronne do tego modelu telefonu.

Czy nadal zastanawiasz się, czy musisz kupić case do iPhone 15 Pro Max?

pixel