Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Jakie etui do iPhone 15 Plus?

2023-09-19
Jakie etui do iPhone 15 Plus?

Kiedy dojdziesz już do wniosku, że warto kupić etui do iPhone 15 Plus, przekonasz się, że wkraczasz na istne pole minowe. Po pierwsze dlatego, że słabej jakości, śliskie, miękkie i tanie podróbki prężą się, jak mogą, abyś się na nie skusił. Po drugie dlatego, że wybór to ocean ofert, zalewający Cię setkami produktów, z których niełatwo wyłowić perełkę. Po trzecie potrzebujesz na te łowy dużo czasu. Jeśli nie chcesz go poświęcać aż tyle, spójrz na narze zestawienie, ułatwiające podjąć decyzję, jakie etui do iPhone 15 Plus wybrać.

 

Które etui do iPhone 15 Plus pokochasz?

Miłość ma wiele twarzy, ale w odniesieniu do etui do iPhone 15 Plus, brzmi to, jak kpina. Jednak w momencie, w którym ten mały produkt uchroni Cię przed wydatkiem kilku tysięcy złotych na naprawę urządzenia, przekonasz się, jak bardzo je kochasz. A zapewne znasz te sytuacje, w których niewidzialna dłoń zsuwa telefon z biurka lub nie trafia do kieszeni. W trakcie tej milisekundy przeżywasz mikrozawał, modlisz się i wołasz mamę jednocześnie, ponieważ wiesz, jak to się skończy. Stłuczoną szybką wyświetlacza, ukruszoną obudową lub zepsutym aparatem.

Nikt z nas tego nie chce, dlatego po założeniu odpowiedniego etui na iPhone 15 Plus możesz ze spokojem upuszczać swój telefon nawet z wysokości 2 m z uśmiechem na twarzy. 

Jakiego etui potrzebujesz?

Oryginalne etui Apple

Pierwsza możliwość jest dla zagorzałych fanów Apple, którzy są w stanie zapłacić nieco więcej niż za case producentów etui do iPhone 15 Plus. Wśród produktów Apple znajdziesz niewielką, ale ściśle określoną ofertę. Najpopularniejszy z pokrowców, czyli silikonowy, miękki case w granicy 49$. Inna opcja to przezroczysty futerał z MagSafe. Ostatni to nowość, która w dotyku przypomina zamsz i powstała z materiałów pochodzących z recyklingu.

Wszystkie z oryginalnych etui Apple są zachowane w minimalistycznym stylu, w większości w jednolitej kolorystyce. Przy czym wybór barw jest dość szeroki.

Przezroczysty case

Przezroczyste etui do iPhone 15 Plus mają równie wielu zwolenników, co przeciwników. Ich główną zaletą jest to, że w pełni prezentują oryginalny design telefonu Apple. Wiele z nich ma także dodatkowe zabezpieczenia w postaci nadbudowań w narożnikach lub zgrubionych ramek wokół wyświetlacza i aparatów. 

Przeciwnicy przezroczystych etui do iPhone 15 Plus podkreślają ich krótki czas użyteczności. Szybciej niż inne produkty zmieniają swoje kolory, z jasnej, przejrzystej obudowy na żółtą lub brunatną. 

etui iphone 15 plus
Przezroczyste etui: Ultra Hybrid, Liquid Crystal, Ultra Hybrid Black

 

Żeby wybrać dobry, przezroczysty case zwróć uwagę na materiał, z jakiego został wykonany. Większa powierzchnia wykonana z PU wydłuży czas bez zmiany koloru, w porównaniu do TPU.

 

Etui z klapką do iPhone 15 Plus

Dbając o swoją prywatność i wyświetlacz telefonu, warto wybrać etui z klapką do iPhone 15 Plus. To bardzo popularny rodzaj pokrowca, zwykle pokryty na zewnątrz skórą lub eko skórą. Kupując ten rodzaj, należy zwrócić uwagę na wykonanie oraz cenę. Miejsca łączenia materiałów, czyli szwy lub miejsca klejenia powinny pozostać niemal niewidoczne, i solidnie wykonane. Z uwagi na fakt częstego otwierania klapki etui, to newralgiczne miejsce z punktu widzenia uszkodzeń. 

Cena w tym przypadku ważny czynnik. Tani case może okazać się niewystarczająco wytrzymały oraz stracić swoje walory wizualne w bardzo krótkim czasie.

Pancerny case 

Tego rodzaju etui do iPhone 15 Plus nie trzeba zbyt szeroko opisywać. Lepiej pokazać praktyczny przykład. Rugged Armor to seria, na którą warto zwrócić uwagę. Produkt złożony jest z trzech części, których zadaniem jest amortyzacja wstrząsów i ten case radzi sobie z ochroną przed skutkami upadków bardzo dobrze. 

etui rugged armor iphone 15 plus

Jako jeden z niewielu pancernych etui jest smukły. Nie wpływa znacząco na rozmiar telefonu i ma nienaganny design. To dwie cechy, które zwykle się wykluczają, a niezniszczalne pokrowce wyglądają nadzwyczaj militarnie. Jeśli to nie jest Twój styl, możesz mieć problem z odnalezieniem odpowiedniego.

 

Silikonowe etui do iPhone 15 Plus

W ostatnich latach narosły kontrowersje wokół tematu silikonowych etui. Głównie za sprawą firmy Apple, która postanowiła takie dołączyć do swojej oferty. Opinie klientów nie pozostawiły suchej nitki na producencie, ponieważ silikonowe etui do iPhone szybko się brudziły, kleiły się oraz zapewniały niski poziom ochrony. 

Wiele firm nauczyło się na błędach Apple i wprowadziło taki case do swojej oferty, w ulepszonych wersjach. Przykładem jest seria Silicone, która odpowiednio przylega do telefonu, uniemożliwiając dostanie się do wnętrza brudu. 

 

Które etui do iPhone 15 Plus wybrać?

Spośród szerokiej oferty etui do iPhone 15 Plus ostateczny wybór należy do Ciebie. Weź pod uwagę solidne wykonanie. Nie wierz, że produkt może kosztować 20 złotych i przetrwać dłużej niż miesiąc lub jakikolwiek upadek z wysokości. Jeśli częściej nie trafiasz do kieszeni, niż trafiasz, pomyśl o pancernym etui lub przezroczystym wzmocnionym. W innym wypadku, jeśli duże znaczenie ma dla Ciebie wygląd, kolorystyka przyjrzyj się etui z klapką. Jeżeli materiał, z jakiego zostało wykonane ma dla Ciebie znaczenie, prawdopodobnie spodoba Ci się silikonowy case do iPhone 15 Plus.

pixel