Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Etui iPhone 15 - Które wybrać?

2023-09-22
Etui iPhone 15 - Które wybrać?

To najlepszy moment na zakup etui do iPhone 15. Jesteśmy świeżo po premierze, kurz jeszcze nie opadł, blask nadal oślepia. Warto więc po zakupie najnowszego telefonu Apple, pomyśleć, w jakie akcesoria należy go wyposażyć. Pierwszym przychodzącym na myśl gadżetem jest case ochronny, który zabezpieczy przed uszkodzeniem lub zarysowaniem. A chyba przyznasz, że widok pierwszej rysy, boli bardziej niż uderzenie w szczepionkę...? Można tego uniknąć, ale wybór nie jest łatwy i w setkach modeli etui iPhone 15 łatwo się pogubić. Które wybrać? Czym się kierować? I od czego zacząć? Odpowiem poniżej i poprowadzę Cię krok po kroku.

 

Które etui iPhone 15 kupić?

Wybór etui iPhone 15 z oferty, w której każdy model przykuwa Twoją uwagę, nie jest łatwy. W głowie plączą Ci się zapewne myśli, zadajesz sobie pytania: które etui kupić? które jest lepsze, które wybrać? I odpowiedź sama nie nadchodzi. Dlatego przygotowaliśmy prosty przewodnik, który ułatwi Ci wybór tego produktu. Podzieliłam nasze produkty na najchętniej wybierane rodzaje produktów, czyli: przezroczyste, czarne, z MagSafe oraz pancerne. W każdej grupie określiłam serie, w jakich dany rodzaj występuje i krótko opisałam każdy z nich. Mam nadzieję, że pomoże Ci to wybrać odpowiedni case do Twojego telefonu Apple.

Przezroczyste etui

Przezroczyste etui do iPhone 15 to na tyle chętnie kupowany case, że znajdziesz go co najmniej kilka rodzajów. Przedstawicielami są serie:

 • Ultra Hybrid
 • Liquid Crystal
 • Airkin Hybrid
etui iphone 15 ktore wybrac
Liquid Crystal

 

Każdy z nich ma kilka wersji kolorystycznych oraz funkcjonalnych. Mimo że z założenia są to przezroczyste etui, miewają akcenty kolorystyczne. Jak na przykład cieniowane lub całkowicie pokryte kolorem ramy. Poza walorami estetycznymi mają bardzo ważną zaletę: przedłużają czas użyteczności produktu. Dzięki nim niewidoczne pozostają elementy, które żółkną - ramki. Są one wykonane z elastycznego materiału, który po (średnio) pół roku zaczyna się utleniać. 

Możesz także wybrać etui do iPhone 15 z przydymioną lub matową tylną powierzchnią. Daje to bardzo elegancki efekt.

Mówiąc o dodatkowych funkcjach, mam na myśli przezroczyste etui z MagSafe, które szerzej opiszę w kolejnym punkcie.

Czarne etui iPhone 15

Jeśli lubisz klasyczne rozwiązania, czarne etui do iPhone 15 będzie tym, które Ci się spodoba. Dostępne w seriach:

 • Liquid Air
 • Caseology Parallax
 • Core Armor
 • Mag Armor
 • Tough Armor
 • Thin Fit

To bardzo duży wybór, możesz właściwie wymarzyć sobie funkcję lub wygląd czarnego etui i z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz je w naszej ofercie. Żeby nie być gołosłownym, przedstawię Ci unikatowe cechy każdej z serii.

Czarne etui do iPhone 15 Liquid Air to case, który idealnie dopasuje się do sylwetki telefonu Apple. Uniemożliwi uszkodzenie i dostanie się do wewnątrz jakichkolwiek pyłków lub kurzu, które mogłyby porysować oryginalną obudowę. 

Case Caseology Parallax pokryty jest unikatowym wzorem 3D, który prezentuje się wyjątkowo i świetnie układa się w dłoni. Chwytając go, poczujesz, że leży wyjątkowo stabilnie. Więc obsługa telefonu jedną ręką nie powinna sprawiać problemu.

etui iphone 15 ktore wybrac
Caseology Parallax

 

Core Armor to seria znana z niebanalnego wyglądu, ochrony i smukłości. Jest to jedno z naszych najcieńszych etui do iPhone 15, które przy tym zapewnia wysoki poziom ochrony. Nie zmienia kształtu telefonu ani go nie pogrubia. 

Mag Armor poza obsługą technologii MagSafe oferuje także zabezpieczenie szklanych powierzchni. Wokół wyspy aparatów oraz wokół wyświetlacza ma ramki, uniemożliwiające kontakt szkła z płaską powierzchnią. Wybierając ten case, unikniesz uszkodzenia najważniejszych elementów telefonu Apple.

Czarne etui Tough Armor to przedstawiciel wysokiego poziomu ochrony oraz funkcjonalności. W tylną powierzchnię ma wbudowaną podstawkę - nóżkę, która umożliwia ustawienie telefonu na równej powierzchni. To szczególnie przydatna możliwość, kiedy oglądasz filmy, nagrywasz wideo bez statywu lub prowadzisz wideo konwersacje.

Case Thin Fit to najsmuklejszy produkt z naszej oferty. Nie wpływa na zmianę kształtu sylwetki iPhone 15 i zdobi go prostym designem. To etui jest całkowicie pozbawione jakichkolwiek wzorów, co jest ogromną zaletą. Cienkie, bez zdobień, idealnie wpisuje się w design telefonu Apple.

Etui z MagSafe

Większość dostępnych modeli etui do iPhone 15 obsługuje technologię MagSafe:

 • Ultra Hybrid + Zero One
 • Caseology Parallax
 • Core Armor 
 • Mag Armor
 • Tough Armor

Służy ona obsłudze innych akcesoriów z MagSafe, czyli bezprzewodowych ładowarek, uchwytów samochodowych i podstawek. Opiera swoje działanie na, umieszczonym wewnątrz tylnej powierzchni etui, magnetycznym pierścieniu. 

etui iphone 15 ktore wybrac
Ultra Hybrid Zero One

 

Poza dotychczas opisanymi seriami warto wybrać case Ultra Hybrid Zero One. To od poprzedniego roku nowość w ofercie Spigen, która podbiła serce tysięcy klientów. Cechuje się przede wszystkim unikalnym wyglądem wnętrza telefonu. To futurystyczny design, który zachwyci wytrzymałością, obsługą MagSafe i niespotykanym projektem.

Pancerny case do iPhone 15

Do pancernych etui do iPhone 15 możemy zaliczyć serię Tough Armor. Jak wcześniej już wspomniałam, złożony jest z trzech warstw: pianki technologicznej, TPU i Poliwęglanu. Służą one amortyzacji wstrząsów i rozproszeniu siły upadków w celu uniknięcia uszkodzeń zarówno elementów wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Wyposażony jest także w praktyczną podstawkę, wkomponowaną w obudowę oraz obsługuje technologię MagSafe.

Nie należy on to najsmuklejszych etui z naszej oferty, ale w porównaniu z innymi pancernymi kejsami jest jednym z najcieńszych.

Które etui do iPhone 15 wybrać?

etui iphone 15 ktore wybrac

Dzięki naszemu podziałowi wybór jest prosty: jeśli potrzebujesz czarnego cienkiego etui kupisz Thin Fit, jeśli pancernego Tough Armor, jeśli przezroczystego - Ultra Hybrid, a jeśli MagSafe, to musisz dobrać jeszcze jedną cechę, bo większość naszych produktów obsługuje tę technologię. Przedstawiając bezbarwne i barwne case'y do iPhone 15 podkreśliłam ich najważniejsze cechy, jeśli potrzebujesz jeszcze bardziej szczegółowych informacji, przejdź do opisu danego produktu.

pixel