Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wszystkie serie etui Spigen do Google Pixel 4 - Porównanie

2022-03-16
Wszystkie serie etui Spigen do Google Pixel 4 - Porównanie

Drugi rok z rzędu smartfon Pixel ucierpiał z powodu nadmiernej ilości wycieków o jego specyfikacji technicznej, sprawiając, że Google ma w zanadrzu niewiele niespodzianek mogących jeszcze bardziej zwiększyć entuzjazm fanów i potencjalnych nabywców. Nie oznacza to jednak, że premiera Spigen Pixel 4 nie budzi w świecie elektroniki emocji. Spigen, wybitny producent etui na smartfony, przygotował szereg bardzo ciekawie prezentujących się produktów stworzonych z myślą o najnowszym modelu Pixel 4 lub Pixel 4 XL. Gotowi? W takim razie zaczynamy!

Spigen Pixel 4

Etui Spigen ⁠Pixel 4 Ultra Hybrid - Pozostań wierny oryginałowi

spigen Pixel 4

Zacznijmy od klasyki – przezroczystego pokrowca i bestsellera w szeregach Spigen. Etui Pixel 4 Ultra Hybrid pozwoli nam cieszyć się wspaniałymi kolorami i jednocześnie chronić jego piękno. Aby uzyskać dodatkowy akcent wyróżniający nas spośród tłumu, Ultra Hybrid jest teraz wyposażony w wymienne kolorowe przyciski. Obramowanie ochronne otaczające telefon jest prawie nie do odróżnienia od czarnego obramowania Pixela 4, więc nie musimy dłużej martwić się, że obudowa zrujnuje estetykę naszego nowego urządzenia.

Spigen dla Google Pixel 4: Tough Armor i Thin Fit

spigen pixel 4

Te kolejne pokrowce zapewniają ochronę w różnych stylach. Tough Armor jest przeznaczony dla tych, którzy nie tylko upuszczają telefony, ale także zahaczają o nie butem podczas upadku. Dzięki dodatkowej piance pochłaniającej wstrząsy, nasz Pixel 4 będzie bezpieczny jak nigdy przedtem z tym etui od Spigen.

Thin Fit jest z kolei przeznaczony dla wszystkich tych, którzy kochają minimalistyczny styl, a jednocześnie czują potrzebę ochrony swojego urządzenia. Zaktualizowana obudowa w modelu Thin Fit oferuje po raz pierwszy wszechstronne pokrycie telefonu. Niezależnie od tego, pod jakim kątem twój Pixel 4 zmierza w kierunku ziemi, wiedz, że ta stylowa obudowa sprawdzi się w 100%.

Etui Spigen Pixel 4 Neo Hybrid i Rugged Armor — Styl tkwi w szczegółach

etui google neo hybrid

Spigen nie zapomniał o fanach, którzy kochają modele dbające o detale. Te dwa etui oferują uwielbianą stylistykę producenta oraz ochronę na poziomie premium. Neo Hybrid został zaprojektowany specjalnie po to, aby chronić najcenniejszy zasób naszego Pixel 4 - jego aparat. Pokrowiec posiada uniesione obramowanie ochronne biegnące wokół aparatu, dzięki czemu możemy robić najlepsze zdjęcia gdziekolwiek byśmy nie byli.

Rugged Armor od Spigen to niemalże zbroja, znana z eleganckiego designu charakterystycznego dla marki Spigen. To uwielbiane przez fanów etui posiada teraz zaktualizowany wzór uchwytu po obu stronach. Wszystkie te i inne detale tchną w nasz telefon jeszcze więcej stylu, zapewniając jednocześnie, że pozostanie on bezpieczny zarówno w naszej w dłoni, jak i w naszej kieszeni.

Bezprzewodowa ładowarka Spigen ⁠— Pora podładować baterie w Pixel 4

etui Pixel 4

Pixel 4 ma piękny nowy szklany tył, pod którym znajduje się układ umożliwiający ładowanie bezprzewodowe. Czy jest lepszy sposób na skorzystanie z tej funkcji niż przy użyciu bezprzewodowej ładowarki Spigen? Oczywiście wszystkie etui Spigen są kompatybilne z funkcją bezprzewodowego ładowania, więc możemy bez problemu położyć telefon na ładowarce i ot, cała filozofia.

Google wykazał się kreatywnością przy tegorocznej ofercie Pixel, podobnie zresztą jak Spigen przy ofercie swoich etui. Możemy chwalić się wyglądem naszem Pixel 4 dzięki etui Ultra Hybrid, zachować ponadczasowość dzięki etui Neo Hybrid, czy też zabrać nasz telefon w dowolne miejsce i o nic się nie bać dzięki etui Rugged Armor lub Thin Fit. Bez względu na to, na który z tych produktów się zdecydujesz, spokój ducha wynikający ze świadomości, że Twojemu nowemu smartfonowi nic nie grozi, jest bezcenny.

Sprawdź już dziś nową, atrakcyjną kolekcję etui Spigen dla Pixel 4 i Spigen Pixel 4 XL!

Źródło: phonearena.com

Polecane

pixel