Darmowa dostawa od 88,00 PLN
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowość wśród etui SPIGEN TPU - Model Spigen iPhone 4/4S jest już dostępny!

2022-03-14

Seria pokrowców Modello dla iPhone 4 i 4S od SPIGEN

Mamy dla Was coś innego, nowego, specjalnego. Coś, co odbiega od gładkiego, nowoczesnego wyglądu innych naszych produktów. To coś nazywa się Modello i właśnie do nas przyjechało domagając się niezwłocznego trafienia do sprzedaży. Etui Modello jest wykonany z termoplastycznego poliuretanu (z ang. TPU) i znacznie odbiega od futerału Ultra Capsule jaki oferujemy dla Waszych smartfonów z systemem Android.

Podczas gdy produkt Ultra Capsule znany jest ze swojego perłowego i lśniącego wykończenia, Modello może się pochwalić nieco bardziej stonowanym wyglądem. Pokrowiec można dostać w wielu jaskrawych i żywych kolorach, jednak w przeciwieństwie do Ultra Capsule będziemy mieć tu do czynienia z miękkim, matowym wykończeniem z odrobiną połysku, tudzież blasku, na powierzchni. Mówiąc krótko Modello to coś dla tych, którzy lubią styl i klasę, ale wierzą też święcie, że wszystko ma swój umiar. Dodatkowo, Modello jest dostępny w dwóch symetrycznych wzorach wygrawerowanych na powierzchni futerału. Chociaż kolorystycznie odbiega znacznie od innych naszych produktów, Modello wciąż zachowuje prostotę i modernistyczny wygląd typowy dla etui SPIGEN. Oba wzory nie tylko przyciągają wzrok, ale także zapewniają odpowiednią teksturę z tyłu futerału, co nadaje mu zarówno lekkości jak i lepszej przyczepności.

Zaprojektowane na każdą kieszeń, pokrowce z serii Modello są już dostępne za jedyne 14,99$! 6 odważnych kolorów, 2 unikalne wzory pozwalające Ci dopasować futerał według stylu i potrzeb. Który wybierasz? Źródło: spigen.com
pixel