Darmowa dostawa od 88,00 PLN

Zestawienie uchwytów samochodowych na telefon Spigen i opinie użytkowników

2022-05-17
Zestawienie uchwytów samochodowych na telefon Spigen i opinie użytkowników

Spigen to marka, która od lat dostarcza dobrej jakości produkty, ułatwiające użytkowanie naszych smartfonów. Znana jest przede wszystkim z akcesoriów ochronnych na telefon: etui, którym głównie zawdzięcza swoją rozpoznawalność, szkieł hartowanych i folii ochronnych. Dziś natomiast odkryjemy kolejny obszar, w którym ta firma świetnie sobie radzi, stając w szranki z największymi, jak: Basesus, Tech-Protect, czy Herbert Richter. Mowa tu oczywiście o uchwytach samochodowych na telefon. Stworzyliśmy zestawienie najlepszych i najczęściej wybieranych uchwytów na telefon Spigen.

uchwyt samochodowy spigen

Ta wiedza z pewnością Ci pomoże podjąć decyzję, czy lepiej wybrać uchwyt indukcyjny, mocowany do kratki, a może do szyby. Dowiesz się też, jaki jest najnowszy produkt Spigen dedykowany iPhone 12, poznasz rodzaje, zalety i funkcje akcesoriów ułatwiających nam używanie telefonu w aucie.

Uchwyt Spigen MagFit - Apple MagSafe

Uchwyt samochodowy Magfit od Spigena to "świeżak" dedykowany telefonom Apple, współpracujący z ładowarką MagSafe. Mocowany jest do kratki nawiewu i waży zaledwie 22 gramy. Zawdzięcza to niewielkim wymiarom 6,5 x 6,9 x 2,9 cm oraz wykonaniu z lekkiego Poliwęglanu i częściowo z silikonu.

uchwyt samochodowy spigen magfit

To, co sprawia, że uchwyt na telefon Spigen MagFit jest coraz częściej kupowanym produktem to po pierwsze konstrukcja zapewniająca optymalną widoczność w zakresie 360 stopni. Po drugie, kompatybilność z otworem wentylacyjnym każdego samochodu. A po trzecie, miękkie wykończenie zabezpieczające przed zarysowaniem iPhone.

Warto dodać, że montaż i demontaż jest dziecinnie prosty, a minimalistyczny design uchwytu idealnie wkomponuje się w wygląd Twojego auta.

Uchwyt Spigen MagFit Magsafe

Ok, żeby nie było tak pięknie spójrzmy na ciemną stronę mocy i dowiedzmy się, co użytkownikom nie spodobało się w Spigen MagFit. Otóż, jeśli używasz etui na telefon, warto wybrać oryginalny case Apple MagSafe, w innym przypadku uchwyt może nie zapewnić wystarczającej siły mocowania. Kolejna sprawa, ostrzeżenie dla posiadaczy iPhone 13 Pro: możecie mieć problem ze stosowaniem tego uchwytu ze względu na zbyt małą odległość między pierścieniem a wysepką aparatów.

Magnetyczny uchwyt Spigen OneTap

Ze względu na wydłużane ramię oraz stabilną podstawę waga uchwytu Spigen OneTap jest zdecydowanie wyższa niż u poprzednika - 37 gram. Do zamontowania na desce rozdzielczej lub szybie. Wysuwane ramię możesz ustawić pod dogodnym dla Ciebie kątem i dodatkowo, zbliżyć je do siebie nawet o 31,7 cm. Wymiary podobne jak wyżej: 6,1 x 6,1 x 2,5 cm.

uchwyt Spigen

Producent zapewnia, że to akcesorium przeznaczone nie tylko dla telefonów marki Apple, ale i do smartfonów, typu Samsung, Huawei, Xiaomi i innych. Został zaprojektowany w smukłym, niskim profilu, aby nie rozpraszać i pozostawać na swoim miejscu. Równie łatwy system montażu za pomocą jednego "tapnięcia", jak na OneTap przystało.

uchwyt magsafe apple

Na co skarżą się użytkownicy? Na brak ładowania bezprzewodowego oraz brak kompatybilności z innymi etui niż MagSafe.

SPIGEN Click.r - Uchwyt montowany do kratki

Uchwyt Samochodowy Spigen Click.r jest kompatybilny ze smartfonami o szerokości między 58,6mm a 91mm. Prosty montaż do kratki, uwalnianie telefonu odbywa się jednym kliknięciem i jedną ręką. Wnętrze zacisków pokrywa guma pozwalająca uniknąć zarysowań elementów wentylacji. Obrót głowicy oczywiście o 360 stopni.

uchwyt samochodowy spigen

Okazuje się, że brak dolnej półki, podtrzymującej telefon nie stanowi problemu. Moc "uścisku" bocznych zacisków jest wystarczająca, by nie pozwolić smartfonowi wypaść z jego objęć.

Znikomy odsetek negatywnych opinii klientów każe sądzić, że to produkt godny polecenia, oczywiście jeśli nie potrzebujesz bezprzewodowego ładowania i magnetycznego chwytu.

Uchwyt na telefon SPIGEN Ts36 Signature

Podobnie jak uchwyt prezentowany jedną pozycję wyżej, tak i Spigen Ts36 Signature nie dyskryminuje smartfonów ze względu na markę. Jest uniwersalny. Posiada regulowaną ramieniem wysokość i obrotową głowicę. Może być montowany zarówno na desce rozdzielczej, jak i na szybie.

spigen uchwyt na telefon

Jednakże z doświadczeń posiadaczy uchwytu Spigen Signature wynika, że nie sprawdza się on na nierównych lub skórzanych powierzchniach. Warto przy montażu pamiętać, żeby szyba lub kokpit nie były rozgrzane, utrudni to skuteczne doklejenie przyssawki. Prawidłowa instalacja gwarantuje stabilne umiejscowienie uchwytu.

Uchwyty Magnetyczne SPIGEN: Kuel H35 i Qs11

Wracając do magnetycznych uchwytów na telefon, warto przedstawić Spigen Kuel H35 i Spigen Qs11. Pierwszy montowany do szyby lub kokpitu, drugi do kratki wentylacyjnej. Wymiarami i designem różnią się znaczącą. Uchwyt Spigen Qs11 to kompaktowe akcesorium, zajmujące niewielką przestrzeń, Kuel H35 natomiast mierzy 14,7 x 11,7 x 7,1 cm i jego ramię można wydłużyć do 23 cm, jak widać poniżej.

uchwyt magnetyczny spigen

Posiadacze Spigen KuelH35 polecają montaż na szybkie, ze względu na większą stabilizację uchwytu. Producent uprzedza, że metalowa płytka ogranicza ładowanie bezprzewodowe, a montując ją bezpośrednio na telefonie warto go zabezpieczyć folią ochronną.

uchwyt spigen

Grafika znajdująca się powyżej to jak łatwo się domyśleć magnetyczny uchwyt Spigen Qs11. Zapewnia bardzo mocne przyleganie telefonu do urządzenia. Naprawdę mocne - uważaj żeby nie odłączyć telefonu od kratki razem z uchwytem.

Duża różnorodność uchwytów samochodowych na telefon może spowodować, że w końcu sami nie wiemy, co wybrać. Zakup ten powinien być uzależniony od naszych potrzeb i w przypadku tego rodzaju produktu przeważać powinna funkcjonalność nad wyglądem. Zwolennicy najnowszych technologii pewnie rozważą zakup najnowszego Spigen MagFit, natomiast miłośnicy klasycznych rozwiązań Spigen Click.r.

Wszystkie zawarte w zestawieniu produkty są dostępne w oficjalnym sklepie SPIGEN.pl .

Polecane

pixel